Lipljen 62

PROTA71

Hero member
Učlanjen(a)
26.12.2007.
Poruke
1.965
Broj reagovanja
43
Uuuuuuuuuu ovo onaj Marićev od 71.....ili 61-2...
Eeeeeeeeeeee ovo je parče, vić druže Mariću, ovako se to radi, jebitačno  :tbumb: :tbumb: :tbumb: :hammer: :hammer: :hammer: :hammer:
To je Driiiiiiiiiina!!! :hammer: :hammer: :hammer:
 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.257
Broj reagovanja
310
Lokacija
Beograd
Xaxaxaxa .. svaka cast Pex ali bilo je jace od mene, znam da si ga capio regularno :)
 

PredragUE

Senior member
Učlanjen(a)
09.12.2014.
Poruke
262
Broj reagovanja
35
Simpson te docekao na yes...samo tako....kao da te cekao....

Velicina je bitna...ali ostavicemo malo da "naraste" pa cu vam otkriti....

A mladica se nasukala...na preliv, jurila krkusu, i taman kada sam zabacio i naveo muvu ona je gutnu i pokusala da je iskoristi da se vrati u vir..medjutim malo se zajebala.... :yeswink: :hammer:
 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.257
Broj reagovanja
310
Lokacija
Beograd
Ne znam kako me sacekao, nema crvenog tepiha axaxaxaxa..
 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.257
Broj reagovanja
310
Lokacija
Beograd
Jedno pitanje mozda je neko imao takav slucaj. Uhvati ortak lipca pre nedelju dve raspori ga da vidi sta jede ( nije kasapin nosi ponekad po jedan komad) i u stomaku nadje ni manje ni vise 5-6 pcela?? Nista drugo?Drina je u pitanju Ljubovijski Deo
 

ivke037

Hero member
Učlanjen(a)
11.06.2009.
Poruke
1.140
Broj reagovanja
112
Lokacija
Kruševac
maric je napisao(la):
Jedno pitanje mozda je neko imao takav slucaj. Uhvati ortak lipca pre nedelju dve raspori ga da vidi sta jede ( nije kasapin nosi ponekad po jedan komad) i u stomaku nadje ni manje ni vise 5-6 pcela?? Nista drugo?Drina je u pitanju Ljubovijski Deo
Normalno a i pesevi nisu retki
 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.257
Broj reagovanja
310
Lokacija
Beograd
E jbg moyda je sabljarka :) pitam jer mi nije jasno, sta se desilo sa musicama, nema rojenja, ispada sad da nema ni na dnu nemam pojma sta je..
 
Vrh Dno