Musicarenje u Srbiji -2016-

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.304
Broj reagovanja
326
Lokacija
Beograd
Dzoni ces mi pokazes te azdaje kad dodjem na Visocicu u aprilu.
 

nikola renegade

Full member
Učlanjen(a)
07.01.2013.
Poruke
830
Broj reagovanja
11
Lokacija
Vranje
oholi je napisao(la):
Nikola ne zajebavaj..... Pa milan je sveznajuci. Redovan je izgleda na svim rekama.
Mada jedan deo njegove price stoji. Bilo bi bolje da ima vise ribe na dosta reka

Sent from my ATH-AL00 using Tapatalk




Ko to ne bi voleo  :)  ;)
 

nikola renegade

Full member
Učlanjen(a)
07.01.2013.
Poruke
830
Broj reagovanja
11
Lokacija
Vranje
maric je napisao(la):
Dzoni ces mi pokazes te azdaje kad dodjem na Visocicu u aprilu.




Aprila sibam potocne kod mene , a na visocisu maj-jun vise jun  :D mora da se nadjemo bez daljnjeg , tu smo na pola puta sto kaze Neda ukraden  :hammer:
 

milan_mj

Full member
Učlanjen(a)
11.06.2011.
Poruke
890
Broj reagovanja
0
Lokacija
Vrnjacka Banja
Sad nadje vremena daprocitam Kokotov post...covek napisao zlocin i kaznu  :) samo ne vidim vezu sa ovom temom, pise covek sta je musicarenje, kakvi su musicari,ko je kriv sto nema ribe, sta je vazno za uspeh musicarenja itd...Pa sta je vaznu za uspeh musicarenja nego na prvom mestu tereni za musicarenje.
Za mene je musicarenje ribolov a ne vezivanje musica ili zabacivanje kanapa na livadi, prodaja materijala itd
Sad citam i desavanja oko odrzavanja lige... I tamo skripi...
Simson nasao da objasnjava kako treba da se tumace pravila... smejanje
Ne mozete da se dogovorite kako treba da se tumace pravila hehehe
Oholi nisam ja sveznajuci, im ovde ko sve zna.
 

simpson_H

Hero member
Učlanjen(a)
13.05.2007.
Poruke
5.900
Broj reagovanja
6
Lokacija
Beograd
Milan VB je napisao(la):
Simson nasao da objasnjava kako treba da se tumace pravila... smejanje
Ne mozete da se dogovorite kako treba da se tumace pravila hehehe
Oholi nisam ja sveznajuci, im ovde ko sve zna.

Tupsone, ne objasnjava Simpson kako da se tumace pravila koja su jasna da ne mogu biti jasnija. Ali ti si nestvarno tupav da bi skapirao o cemu se tu radi.
 

Baki-Pa

Hero member
Učlanjen(a)
12.09.2013.
Poruke
3.689
Broj reagovanja
1
Lokacija
Pančevo
Milan je u pravu.  :yeswink: U ovoj zemlji sve škripi. Puno se priča i analizira a malo radi.
 

milan_mj

Full member
Učlanjen(a)
11.06.2011.
Poruke
890
Broj reagovanja
0
Lokacija
Vrnjacka Banja
Hehehe ja tupson, kaze mi covek koji u jednom postu tvrdi jedno a u drugom drugo i onda kad ga pitam da se dogovori sam sa sobom on nestane iz diskusije...
Ja tupson a ti ne znas  koju pricu zastupas i koja je to strana na kojoj ste...a znas da kenjas da su svi na tvojoj strani

Tihi ja nisam provokator, ti si upao u diskusiju samo da bi mene provocirao i ispao najblaze receno smesan. Zato iskuliraj...

Baki-Pa je napisao(la):
Milan je u pravu.  :yeswink: U ovoj zemlji sve škripi. Puno se priča i analizira a malo radi.
E a najjace organizuju ljudi ligu... Nemam nista protiv i svaka cast pojedincima sto se trude  :tbumb: nego mi je to skroz pogresno
Forsira se neka liga a jedine opcije za pecanje su Moravica koja nema nikakvih uslova za odrzavanje lige i Gradac... Peca se na Moravici a prica se o nekim rotacijama takmicara, dal je  nesto indikator ili nije...smejanje
To je isto kao da hoce napredak iz babusnice da se takmici u ligi sampiona a raspravljaju se dal su na kopackama dozvoljena dva cvora ili moraju da se uvuku pertle... a fudbal igraju na livadi kad rasteraju krave i kad je coban trezan
  Do jaja je situacija i svi me osudjuju kad kazem da je situacija losa a odrzavaju ligu na nekim potocima jer nema druge opcije...

Ajde sto ne organicujete neko kolo na Temskoj ili nekoj drugoj reci kad ima toliko ribe kao sto pojedini tvrde?
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.120
Broj reagovanja
1.186
Lokacija
Čačak
Milane kao i uvek pricas o necemu sto ne poznajes. Opusteno moze na djetinji da se peca. A koliko sam obavesten bice i kolo na visocici. Tako da ti prica ne pije vodu

Sent from my ATH-AL00 using Tapatalk

 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.120
Broj reagovanja
1.186
Lokacija
Čačak
I mene. Svestan si da onaj ko ne bude ubpravu ima da najebe na forumu :)

Sent from my ATH-AL00 using Tapatalk

 

pera

Hero member
Učlanjen(a)
24.01.2010.
Poruke
1.692
Broj reagovanja
1
Lokacija
Valjevo
Al ste smorili za medalju  :hammer: :hammer:

serem vam se u ton film i musicarenje. 20 strana gluposti dok se Gradac bistri i riba hvata. Svaka cast
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.120
Broj reagovanja
1.186
Lokacija
Čačak
Hahahha petre eto mwne u petak ;)

Sent from my ATH-AL00 using Tapatalk

 
Vrh Dno