Novembar/Decembar i klen?

Mefisto018

Hero member
Učlanjen(a)
30.12.2006.
Poruke
2.112
Broj reagovanja
0
Lokacija
Nis
[/quote]
navezi neke 14 ice i na reku. ako budes uporan nacices ih sigurno negde kako prave krugove na povrsini kao beovice . a kad ih nadjes budi pazljiv da ih ne rasteras i napecaces se garantovano. gde ih lociras na povrsini znaj da ih ima puno. zato je najbolje da ne bacas dok ne vidis da kupi
[/quote]  :tbumb: :tbumb: :tbumb:

Tu gde ih nagazis,budi sto mozes vise oprezniji prilikom plasiranja musice i IZVLACENJA ulovljene ribe.
Kako dan bude odmicao povlaci se ka obali (ako si u vodi) i cekaj ih bacajuci sa obale nekih 2-3 metra od tebe..
  ;) ;) 

  -FOX-

 

aca-laki

Senior member
Učlanjen(a)
06.09.2010.
Poruke
214
Broj reagovanja
0
Lokacija
Malo Crnice - nedodjija BB
Dan prosao super,bilo je nekoliko desetina klencica,doduse sve je to sitno ali je bilo desavanja,tako da sam se lepo zabavio.Pecao na razne suve,od kafe i policelonskih do maslinastih i jednodnevki do fazancica... :naughty:
 

tomos rider

Full member
Učlanjen(a)
27.11.2009.
Poruke
870
Broj reagovanja
0
bah...sada je pola 4 izjutra a ja jos ne spavam...idem ujutru na neki urban klenolov i samo o tome razmisljam...neko rece da je musicarenje bolest? :D
 

nespetro

Hero member
Učlanjen(a)
25.09.2009.
Poruke
2.006
Broj reagovanja
257
Lokacija
Norway
Nije bolest nego dijagnoza     :yeswink:  bar tako to moja zena zove    :D
 

tomos rider

Full member
Učlanjen(a)
27.11.2009.
Poruke
870
Broj reagovanja
0
:D
a evo i izvestaja.....voda prozirna,plitka...na tek ponekom dubljem delu,gomile klenova a i kako sam kasnije ustanovio,bodorki.....izgleda da se ove dve vrste dobro mirisu,ili ih na to u ovom slucaju primorava situacija....ali eto,na slicne muve rade i bas sam poredio,jednako sam nahvatao klenova i bodorki....opet sam sa vislje tacke video par neverovatnih klencina,i dalje ne verujem otkud toliki klenovi na ovoj recici....ali da li period,da li sama voda,cim bi nesto palo iza,ispred,pored,malo dalje...samo bi nestali brzinom svetlosti....na trenutak sam se iznervirao,ali odmah se i primirio jer sam shvatio da upravo zato volim ovu fenomenalnu musicarsku ribu.....treba mnogo iskustva kako dolijati starom liscu i bas za ovakve prasce spremam slatku osvetu koliko vec sutra......recica je u samom gradu i pravo je cudo kako opstaju pored svega......danas,desetak klencica i isto toliko bodorki bilo je dovoljno da umiri zelju nagomilanu visednevnim neizlascima na vodu.....a i ja se raspisah.... :)
 

peka les

Full member
Učlanjen(a)
22.12.2009.
Poruke
660
Broj reagovanja
0
Juce je J.Morava dala lepe klenove,voda bistra ali stalno u opdanju i porastu(po nekoliko puta na dan),imao sam desetak komada 300-700grama i sigurno preko dvadeset sitnih,nekoliko je doslo na mokru a sve ostalo na suvu muvu mrav #12 i siva jednodnevka #16,slikao sam telefonom tako da su slike lose ispale a i nisam imao volju da slikam jer je klen bio aktivan a ja zeljan za ulov(sve su vracene nazad). :bye: :bye:
 

sasats

Hero member
Učlanjen(a)
18.12.2008.
Poruke
4.518
Broj reagovanja
25
Lokacija
trstenik
bravo druze .  :tbumb: odlican ulov . krupnije ribe u novembru su bas prava retkost i to u takvom broju  :drool: . baci neku sliku tih vecih da malo naparimo oci !
 

peka les

Full member
Učlanjen(a)
22.12.2009.
Poruke
660
Broj reagovanja
0
Sve slike su uglavnom bile mutne kao sto se vidi i na ovoj( a ova je najbolja),neplanirano sam juce izaso na vodu tako da je digitalni aparat sakupljao prasinu kuci,idem u nedelju na isto mesto a i nosim digitalni sve ostalo treba da odrade klenovi,neverovatna stvar za ovo doba godine ali klen je od 14h do 16 i 30h bio aktivan i kupio je nesto na povrsini.poz :whistle: :whistle: :whistle:
 

sasats

Hero member
Učlanjen(a)
18.12.2008.
Poruke
4.518
Broj reagovanja
25
Lokacija
trstenik
steta sto si bio bez aparata jer si imao veoma nesvakidasnji dan i ulov za novembar .retko ko u sred sezone upeca toliko .
steta sto ti nije uspela slika tih velikih riba vec samo ovog malog klenceta  :'( . u nedelju ponesi aparat ....cekamo slike  :whistle:
 

peka les

Full member
Učlanjen(a)
22.12.2009.
Poruke
660
Broj reagovanja
0
Sasa obecavam slike u nedelju samo da bude prilike a sto se tice ulova mogu reci da mi je juce bio najbolji izlazak na vodi i najbolji ulov :tbumb: :smoke:
 

peka les

Full member
Učlanjen(a)
22.12.2009.
Poruke
660
Broj reagovanja
0
Pozdrav crni :bye:
Od sarajevskog mosta pa do sela Palojce kod zeleznickog mosta,tebi je ovaj teren dobro poznat......sad sam video pp poruku ali evo ti ovde odgovor.
 

nespetro

Hero member
Učlanjen(a)
25.09.2009.
Poruke
2.006
Broj reagovanja
257
Lokacija
Norway
Ne prekidajte sezonu leskovcani.. :tbumb:  samo nemoj da mi se vrzmate oko Puste Reke... :hammer:  Tamo idemo  svi zajedno kad dodjem na leto.. :yeswink: 
 

peka les

Full member
Učlanjen(a)
22.12.2009.
Poruke
660
Broj reagovanja
0
Cekamo leto i pustu reku a do tad J.Morava :hammer: :hammer: :hammer:Pusta reka podseca na Jablanicu i po velicini,toku i krupnim klenovima
 
Vrh Dno