Novembar/Decembar i klen?

sasats

Hero member
Učlanjen(a)
18.12.2008.
Poruke
4.518
Broj reagovanja
25
Lokacija
trstenik
dobre ribe za novembar . sasvim pristojna velicina. mnogi ni u sezoni ne love vece  :tbumb:
PS. aco dali pocinjes da menjas misljenje o kolicini klena i tvojoj reci ?  :smoke:
 

aca-laki

Senior member
Učlanjen(a)
06.09.2010.
Poruke
214
Broj reagovanja
0
Lokacija
Malo Crnice - nedodjija BB
Da fini su,bilo je i mnogo manjih, stavrno lep dan....
Na zalost ne,istog sam misljenja da je reka sve siromasnija ribom,kad uporedjujem u odnosu na pre npr 15 godina kad sam dosao ovde da zivim,tad je reka bila mnogo mnogo bogatija....ima jos ribe,ali je sve manje...
 

sasats

Hero member
Učlanjen(a)
18.12.2008.
Poruke
4.518
Broj reagovanja
25
Lokacija
trstenik
u svim rekama ima sve manje ribe i bice sve manje . to je normalno i logicno i desava se godinama i godinama unazad , a desavace se i u buduce
nego nisam to mislio . pitanje je bilo postavljeno u drugom smeru . vidim da  u novembru lovis lepe klenove kad ih nije bas lako upecati i to u solidnom broju. to nije bas izvodljivo na reci gde nema ili ima vrlo malo ribe . zato sam te pitao .  :tbumb:
 

aca-laki

Senior member
Učlanjen(a)
06.09.2010.
Poruke
214
Broj reagovanja
0
Lokacija
Malo Crnice - nedodjija BB
Da upravu si ti,sve je manje ribe na nasim rekama,ko je kriv---zna se!
Mislim da ovako dobra aktivnost ribe je prouzrokovana jako ne tipicnim vremenom za ovo doba godine.Zato je lakse upecati sad klena nego inace u normalinim okolnostima u ovom mesecu...Doduse ovo vreme jeste dobro i odgovara ribi,jer se i musice roje,ali se to skupo placa u prolece :'(
Doduse ne mogu reci da je Mlava prazna da nema ribe,ima je ali kao sto i sam znas sve vise i vise manjka...
Doduse lepo je pecati sad kad vecina musicara je zavrsila sezonu a nama jos traje i traje  :tbumb:
 

peka les

Full member
Učlanjen(a)
22.12.2009.
Poruke
660
Broj reagovanja
0
Bravo na ulov :tbumb:
I ja mislim da sezona jos nije zavrsena za neke od nas jer ovo (neobicno) lepo vreme i dalje pruza priliku da se love dobri komadi,samo nastavi tako. :yeswink:
Jutarnji izlazak na vodu,promenljivo oblacno,dva zabacaja i klen a onda je kisa ucinila svoje :mad:
 

saleja

Senior member
Učlanjen(a)
14.07.2010.
Poruke
488
Broj reagovanja
1
Lokacija
Jagodina
svaka cast momci i hvala ovom lepom vremenu, klen radi kao blesav evo neke slicke i od mene...
 

peka les

Full member
Učlanjen(a)
22.12.2009.
Poruke
660
Broj reagovanja
0
Svaka cast za slike a posebno za drugu i trecu, mladima musicarenje ostaje. :tbumb: :tbumb: :tbumb:
 

saleja

Senior member
Učlanjen(a)
14.07.2010.
Poruke
488
Broj reagovanja
1
Lokacija
Jagodina
Hvala druze musicarenje ostaje ali ribe tesko. kod mene ovde najveci javasluk, pocetkom ove godine na toj istoj reci potrovano 6 tone ribe. seljaci svako vece biju sa strujom, prazne atomizere, bacaju sve sto im netreba... i tako je na svim mestima u mojoj okolini, ali ako drzis stap u ruke dozvolu moras da imas.
 

tomos rider

Full member
Učlanjen(a)
27.11.2009.
Poruke
870
Broj reagovanja
0
to za stap si u pravu....najveci si krivolovac ako imas jedan stap i nigde cuvarku a nemas dozvolu,eeeej......sad,sto se ribocuvarski camci uplicu u mreze i sto na bilion mesta ima 234234234234 dubinkasa sa isto toliko stapova i jupol kanti,kakve to ima veze....ma muka mi je vise od svega,toliko licemerje moze samo ovde kod nas da postoji..... :mad:
 

sasats

Hero member
Učlanjen(a)
18.12.2008.
Poruke
4.518
Broj reagovanja
25
Lokacija
trstenik
bas tako  :tbumb: a ako nedaj boze uzimas ulov popljuvace te kolege ...uprkos svom zlu navedenom u prethodnim postovima
 

saleja

Senior member
Učlanjen(a)
14.07.2010.
Poruke
488
Broj reagovanja
1
Lokacija
Jagodina
ja sam prvi put uzivotu izvadio dozvolu, jula ove godine. Navatali me nisam teo da se ubedjuje kao ranije, bar sad sa ovom dozvolom mogu i na druga mesta a i skoro svaki dan sam na vodi. Najveci mi bedak pored ovih idota sto ostavljaju brdo smeca iza sebe, i kofe koje su tu ako nekom trebaju da zamesi, a ako mu smetaju da ih sutne u vodu je lik po imenu busurac koji je bivsi db neki pistolj i niko mu nesme nista. lik je jedno kilometar morave sterilisao strujom. pre par godina u tom selu bio visecasovni prekid struje usmrdela se 6frizidera sanducara puna ribe. svi sve znaju niko nista ne preduzima bitno da klince sa teleskopima vuku za usi i oduzimaju pribor.... pored morave seljaci bacaju djubre sve smrdi na mrsu i upaljene gume.... najgori smo.
 

peka les

Full member
Učlanjen(a)
22.12.2009.
Poruke
660
Broj reagovanja
0
Svi dobro znamo kakve su nam vode i kakvi jevasluci rade seljaci a i ribocuvari, stanje je skoro svuda katastrofalno ali daj ne kvarimo temu....... koristite ovo lepo vreme za izlazak na vodu i postavlajajte slike da bi smo  :drool:
 
Vrh Dno