Novembar/Decembar i klen?

tomos rider

Full member
Učlanjen(a)
27.11.2009.
Poruke
870
Broj reagovanja
0
sta nuditi preopreznom klenu u potoku dubine malko jace od po metra? sta god da sam probavao,bezao bi kao da ga dildo juri sa jakom zeljom da se zakuca u njegovu.....pa,shvatate...
 

sasats

Hero member
Učlanjen(a)
18.12.2008.
Poruke
4.518
Broj reagovanja
25
Lokacija
trstenik
treba mu ponuditi sitniju muvu ...14, 16 ...mada je dovoljno 14 . od muve vaznija je prezentacija. klen nikako nesme da provali vase prisustvo inace nista od pecanja. jedan pogresan zabacaj sa pljuskanjem po vodi i svi odose . lov klena u ovo doba  godine je veoma lep i atraktivan samo nevalja sto se krupnije ribe veoma tesko ili gotovo nikako nedaju uloviti.  :'(

danas gomila ovakvih malih . za par sati vise desetina komada  :)

pb060262.jpg


pb060263.jpg

 

denmil

Full member
Učlanjen(a)
07.02.2010.
Poruke
774
Broj reagovanja
75
Lokacija
Svrljig - Trnava
Tako je Sale...upravo stigoh i ja iz klenolova, radi samo sitan ja ih pecao na crvenoguzog mrava na udici #14...
krupniji je zakucan na dno i u vecoj dubini, ne reaguje uopste, ako malo jace pljusne samo se razbeze....
 

peka les

Full member
Učlanjen(a)
22.12.2009.
Poruke
660
Broj reagovanja
0
Ja sam onog dana krupne klenove hvatao uglavnom mokrom musicom i to na prelivima a uz kraj se javljao samo sitniji klen,kao sto rekoh sutra ujutru idem na isto mesto ali sada sa digitalnim aparatom mozda me sreca ili ko zna sta opet posluzi :smoke:,mislim da je sasa 100% u pravu kad kaze da je mnogo bitnija prezentacija muve sada u ovom periodu.
 

peka les

Full member
Učlanjen(a)
22.12.2009.
Poruke
660
Broj reagovanja
0
Upravo sam se vratio sa J.Morave,nedelja i stotine plovkarosa(proradio skobalj u Grdelickoj klisuri),klen ujutru uopste nije bio aktivan tek oko 9-10h se nesto desavalo na vodi,evo kakvi su klenovi danas bili raspolozeni za moje (mokre) muve.
 

nespetro

Hero member
Učlanjen(a)
25.09.2009.
Poruke
2.006
Broj reagovanja
257
Lokacija
Norway
Sto nisi stavio malo hleba pa da razbijes skobalje?  :D
Lepe slike  :tbumb:
 

aca-laki

Senior member
Učlanjen(a)
06.09.2010.
Poruke
214
Broj reagovanja
0
Lokacija
Malo Crnice - nedodjija BB
Ja opet zaglavi na Mlavu  :D na prvi zabacaj dobio klenca,drugi isto klencic,treci zabacaj i za neverovati opet klencic reko sebi aj da brojim koliko ce pasti danas.... Pecao od 1 do 3 sata,upecao 67 klenceta -67 pustio nazad...Prosek danasnjih klencica je bio ovakav
 

Markovic

Full member
Učlanjen(a)
11.02.2008.
Poruke
966
Broj reagovanja
0
Lokacija
Pozarevac
Bravo Aco  ;)
Stali ces tek da radis kad ti slegne ova sezona i sklopis kockice.
 

peka les

Full member
Učlanjen(a)
22.12.2009.
Poruke
660
Broj reagovanja
0
Bravo Aco na ulov :tbumb: :tbumb:
Ima li nesto lepse nego pustiti ribu nazad u vodi(isto kao i nekom spasiti zivot)UHVATI I PUSTI!!!!!! :tbumb: :tbumb: :tbumb:
 

helsing

Junior member
Učlanjen(a)
24.09.2010.
Poruke
21
Broj reagovanja
0
MIslim da u Ibru kraj Kraljeva vise nece imati nijednog klena posle ovih zemljotresa. MIslim da su se uplasili i zapucali do Krusevca, tako da vi u okolini Krusevca i Trstenika vadite nase komade :).
pozz
 

peka les

Full member
Učlanjen(a)
22.12.2009.
Poruke
660
Broj reagovanja
0
:D :DPokrenimo akciju UHVATI U KRUSEVCU -VRATI U KRALJEVU :hammer: :hammer: :hammer: :hammer: :hammer:
 

sasats

Hero member
Učlanjen(a)
18.12.2008.
Poruke
4.518
Broj reagovanja
25
Lokacija
trstenik
nista od te vase akcije ako ih presretnem na pola puta u trsteniku  :naughty:
 
Vrh Dno