Ocuvanje klena u Srbiji!

Baki-Pa

Hero member
Učlanjen(a)
12.09.2013.
Poruke
3.689
Broj reagovanja
1
Lokacija
Pančevo
ivke037 je napisao(la):
A koji je to "zvanicn"i sajt? Eto ja sam vas obavestio oreko zvanicnog sajta foruma mucicarenje.org


Ovaj forum nije zvaničan sajt

Ovo jeste  http://www.ribolovci.org.rs/
 

radezamora

Senior member
Učlanjen(a)
04.02.2011.
Poruke
419
Broj reagovanja
33
Lokacija
NOVO SELO-zapadnomoravsko
ivke, rekao sam za milosevica, koga i uopste ne poznajem, da je kao covek mozda ok, ALI moralo se bar u ovim zvanicnim radnjama obazrivije prici, licno-izvini.
sumnjam  ja u kraljevcane, jasno je da su ispravni tekst mogli da postave-dostave uz kupljene dozvole a ne da nas nalaze na vodama i dopunu tamo dele.
 

sasats

Hero member
Učlanjen(a)
18.12.2008.
Poruke
4.518
Broj reagovanja
25
Lokacija
trstenik
rade , baki , niko nije imao losu nameru i stvarno je greska u pitanju , i nije sve bas tako kako pise ivke . on je nebitan i nije merodavan da zastupa stavove rasine . nece se zaustaviti na objavljivanju putem fejsbuka i u fazonu da te ne oslobadja krivice to sto nisi obavesten . licno sam dobio informaciju od bitnih ljudi da ce obavestiti distributere dozvola da bi oni na odgovarajuci nacin upozorili clanove ... a sve u cilju da se u neprijatanu situaciju ne dovode ni ribolovci a ni ribocuvari  :)
 

Baki-Pa

Hero member
Učlanjen(a)
12.09.2013.
Poruke
3.689
Broj reagovanja
1
Lokacija
Pančevo
Ne kažem da je loša namera u pitanju, dapače, nego je neozbiljno raditi preko fejsbuka.
 

ivke037

Hero member
Učlanjen(a)
11.06.2009.
Poruke
1.157
Broj reagovanja
139
Lokacija
Kruševac
Baki-Pa je napisao(la):
Ovaj forum nije zvaničan sajt

Ovo jeste  http://www.ribolovci.org.rs/
Ovo je sajt Sportskih ribolovaca Srbije. Ja sam rekreativac.
Zakoni i izmene zakona se objavljuju u Suzbenom Glasniku, sajtu ministarstva... Niko nas o tome ne obavestava ponaosob.
 

ivke037

Hero member
Učlanjen(a)
11.06.2009.
Poruke
1.157
Broj reagovanja
139
Lokacija
Kruševac
sasats je napisao(la):
rade , baki , niko nije imao losu nameru i stvarno je greska u pitanju , i nije sve bas tako kako pise ivke . on je nebitan i nije merodavan da zastupa stavove rasine . nece se zaustaviti na objavljivanju putem fejsbuka i u fazonu da te ne oslobadja krivice to sto nisi obavesten . licno sam dobio informaciju od bitnih ljudi da ce obavestiti distributere dozvola da bi oni na odgovarajuci nacin upozorili clanove ... a sve u cilju da se u neprijatanu situaciju ne dovode ni ribolovci a ni ribocuvari  :)
Bogu hvala da si ti bitan :tbumb:
 

Baki-Pa

Hero member
Učlanjen(a)
12.09.2013.
Poruke
3.689
Broj reagovanja
1
Lokacija
Pančevo
Ribolov iz hobija je sportski ribolov a ribolov mrežama i sl je privredni.
 

Baki-Pa

Hero member
Učlanjen(a)
12.09.2013.
Poruke
3.689
Broj reagovanja
1
Lokacija
Pančevo
Pogrešno. Kod nas se takmičarski poistovetio sa sportskim što nema veze s mozgom.

http://sr.wikipedia.org/sr/%D0%A1%D0%BF%D0%BE%D1%80%D1%82%D1%81%D0%BA%D0%B8_%D1%80%D0%B8%D0%B1%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B2
 

radezamora

Senior member
Učlanjen(a)
04.02.2011.
Poruke
419
Broj reagovanja
33
Lokacija
NOVO SELO-zapadnomoravsko
Sasats, Ivke i ostali, samo jos jednu poruku dodajem. Godinama su , uglavnom zbog otplacivanja na rate i ribolovci vrnjackobanjske opstine, uzimali u Trsteniku, dakle van svoje opstine, ribolovacke dozvole na rate, sad ce takvi pecati iz camca na podrucju svoje opstine, itd. Kako bas i Kraljevcani OVE GODINE pravilno ne dostavise dodatnu karticu o zabranama i drugim primedbama.. Ili zasto mi moj blagajnik ne prilozi uz dozvolu  priznanicu o datih 6500 din., na moju primedbu rece da je sad to on tako po pravilu uradio /mozda me zbog 62 godine starosti uputio u grupu penzionera !!!!/, i gresim li ako se treba znati sta sve uz dozvolu od zasebnih papira ide ribolovcu, a to treba biti na neki nacin predoceno ili overeno uz te papire, takodje  svih zadnjih godina karticu o zabranama nije overavala moja organizacija,blagajnik sa pecatom ili  kraljevacki  sport plus. Zakomplikovao sam, a!

No da se vratim na klenove, danas nije bilo nikakvih aktivnosti /bare I Morava/. Malo o ovim  dozvolama obavestih i dvojicu kolega musicara koje sam malopre  sreo. Mislim-verujem da su klenovi ocuvani jer su vode velike . Da i ne  kudim  vise ove iz kraljevackog udruzenja, stalno su na vodi, ima malo razmirica izmedju samih kontrolora, no stacemo.
 

ivke037

Hero member
Učlanjen(a)
11.06.2009.
Poruke
1.157
Broj reagovanja
139
Lokacija
Kruševac
Baki-Pa je napisao(la):
Pogrešno. Kod nas se takmičarski poistovetio sa sportskim što nema veze s mozgom.

http://sr.wikipedia.org/sr/%D0%A1%D0%BF%D0%BE%D1%80%D1%82%D1%81%D0%BA%D0%B8_%D1%80%D0%B8%D0%B1%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B2
" Из Википедије, слободне енциклопедије" definicija. svako ima pravo na svoje misljenje. Kolege ribolovci od kojih i neki od clanova foruma (Goci) izginuse prosle godine da odvoje sportski od rekreativnog ribolova.
 

Baki-Pa

Hero member
Učlanjen(a)
12.09.2013.
Poruke
3.689
Broj reagovanja
1
Lokacija
Pančevo
Sportski se deli na takmičarski i rekreativni. Definicija u vikipediji je najpravilnija moguća, ne može bolje.
 
Vrh Dno