Ocuvanje klena u Srbiji!

ivke037

Hero member
Učlanjen(a)
11.06.2009.
Poruke
1.157
Broj reagovanja
139
Lokacija
Kruševac
Baki-Pa je napisao(la):
Obaveštavanje putem fejsbuka  :doh:  Aj razumem preko nekog zvaničnog sajta, ali preko fejsbuka .... Ko su ti idioti što to rade?
A koji je to "zvanicn"i sajt? Eto ja sam vas obavestio oreko zvanicnog sajta foruma mucicarenje.org
 

radezamora

Senior member
Učlanjen(a)
04.02.2011.
Poruke
419
Broj reagovanja
33
Lokacija
NOVO SELO-zapadnomoravsko
mala je verovatnoca da krusevljani pogrese a kraljevcani opet nesto slicno urade, no  svak  misli da je u pravu. ako je taj  milosevic neki ribolovac morao je to da procita i zapita se.
ili.../nisu nam potrebni takvi da nas vode/.ovamo je stoga u ovom 'supljem' vremenu, do pre neki dan izlovljeno na hiljade kila ribe iz zimovnika, skobaljcica  kao sto je  kaziprst, nijedan ribocuvar nije znao za 'novi' pravilnik.krusevac se i ispravlja, a gde je kraljevo,te druga mesta!
 

ivke037

Hero member
Učlanjen(a)
11.06.2009.
Poruke
1.157
Broj reagovanja
139
Lokacija
Kruševac
radezamora je napisao(la):
mala je verovatnoca da krusevljani pogrese a kraljevcani opet nesto slicno urade, no  svak  misli da je u pravu. ako je taj  milosevic neki ribolovac morao je to da procita i zapita se.
ili.../nisu nam potrebni takvi da nas vode/.
Rade zasto sumnjas? A gde te to vodi Milosevic?
 

radezamora

Senior member
Učlanjen(a)
04.02.2011.
Poruke
419
Broj reagovanja
33
Lokacija
NOVO SELO-zapadnomoravsko
ivke, takvi milosevici su svuda oko nas/mozda je  taj  pominjani krusevljanin covek ok ali se takav propust ne sme dopustiti/.
pozdrav, nece valjda samo zbog ovoga klen nestati.
 

ivke037

Hero member
Učlanjen(a)
11.06.2009.
Poruke
1.157
Broj reagovanja
139
Lokacija
Kruševac
Rade, izmedju ostalog , taj Milosevic je i moj drug i smeta mi kad se izmedju ostalog sire ne istine o njemu a i o korisniku voda u cijoj sam skupstini i ja. I da znas, da je na moju intervenciju uocen propus i izdato javno saopstenje o propustu
 

sasats

Hero member
Učlanjen(a)
18.12.2008.
Poruke
4.518
Broj reagovanja
25
Lokacija
trstenik
ivke037 je napisao(la):
Rade nisi u pravu, 100% je stamparska greska Niko nas nije pismeno obavestio , ne daj Boze, da je ubistvo druge osobe krivicno delo!!!
zasto onda delite pravilnike kada nisu vazeci ...bez pecata i potpisa i kada ne obavezuju onoga ko ga dobije uz dozvolu na postovanje procitanog ? jednostavno dolazimo do stare price ...da se proda sto vise dozvola a sve drugo nije vazno. postavljas sebe u ulogu predstavnika rasine ovde na forumu i hoces da opravdas gresku umesto da jednostavno kazes ...pogresili smo i naci cemo nacin da ispravimo . siguran sam da se tvoj stav u pravu smo po svaku cenu ne podudara sa zvanicnim jer su vec objavili da je doslo do greske i treba naci nacin kako sto pre obavestiti ljude a ne da se trazi opravdanje za gresku
evo ja vam pomazem u trsteniku  ;) danas sam bar 10 ribolovaca obavestio da je doslo do greske pri pripremi za stampu pravilnika
 

sasats

Hero member
Učlanjen(a)
18.12.2008.
Poruke
4.518
Broj reagovanja
25
Lokacija
trstenik
ivke037 je napisao(la):
I da znas, da je na moju intervenciju uocen propus i izdato javno saopstenje o propustu
mozda je na tvoju intervenciju izdato saopstenje ali je ipak na moju intervenciju ovde na forumu uocen propust  ;)
 

ivke037

Hero member
Učlanjen(a)
11.06.2009.
Poruke
1.157
Broj reagovanja
139
Lokacija
Kruševac
Ja ni u jednom trenutku nisam rekao da nismo pogresili. I jesam predstavnik Rasine samim tim sto sam i clan Skupstine. Nemoj da se prestavljas mnogo bitnim (  telefonski poziv iz upravnog odbora rasine ) kad te je zvao Aca , za clanove foruma, tvoj brat clan upravnog odbora. A izmedju ostalog samo smo ja i ti iz ovog ribolovnog podrucja. Nego pusti to, reci ti nama kako jede skobalj ovih dana na "ciganski" koji mamac i sl?







 

sasats

Hero member
Učlanjen(a)
18.12.2008.
Poruke
4.518
Broj reagovanja
25
Lokacija
trstenik
siguran sam da nikoga ovde ne zanima ko je u upravnom odboru rasine i ko je mene zvao . uopste se ne predstavljam da sam mnogo vazan i nisam niti je ta rasina niti znam gde je . jednostavno od vas moram da kupim dozvolu a sutra od nekog drugog i moram da pecam po propisima na svom podrucju
a skobalj jede dobro . jeo je celu zimu odlicno mada zadnja dva dana slabije kako pada voda . mamac su francuski hleb i crvi  :) pozivam te da budes moj gost ako volis i umes da pecas skobalja  ;)
 

sasats

Hero member
Učlanjen(a)
18.12.2008.
Poruke
4.518
Broj reagovanja
25
Lokacija
trstenik
dobro se hvata i na varalicu . ulovili momci pre neki dan smudja od 11 kila i par somova . mogu i sa njima da te povezem da ti pokazu neke fore ...znam da je to tvoj fazon  :tbumb:
 

ivke037

Hero member
Učlanjen(a)
11.06.2009.
Poruke
1.157
Broj reagovanja
139
Lokacija
Kruševac
Mnogo su pupavi, pred mrest su. A i nisam neki ljubitelj ribe za razliku od tebe. Ne jedem nista sto nema usi, sto se i vidi! ;)
 

ivke037

Hero member
Učlanjen(a)
11.06.2009.
Poruke
1.157
Broj reagovanja
139
Lokacija
Kruševac
sasats je napisao(la):
dobro se hvata i na varalicu . ulovili momci pre neki dan smudja od 11 kila i par somova . mogu i sa njima da te povezem da ti pokazu neke fore ...znam da je to tvoj fazon  :tbumb:
A to na varalicu je naprednija fora od "ciganskog". Znanja nikad dosta. Covek se ceo zivot uci i ko budala umre!
 

sasats

Hero member
Učlanjen(a)
18.12.2008.
Poruke
4.518
Broj reagovanja
25
Lokacija
trstenik
ivke sta ti bi odjednom ? editujes post , pa odma jos jedan sa pokusajem vredjanja i provokacijama ? sta ti se to ruzno desilo zadnjih 5 minuta ? :(
ja godinama zimi pecam skobalja i volim tako da pecam da prekratim zimu. ako se tebi ne svidja takvo pecanje to je tvoj problem . ja tebi ne osporavam kako ti pokusavas da pecas . to je tvoja stvar i problem
 

ivke037

Hero member
Učlanjen(a)
11.06.2009.
Poruke
1.157
Broj reagovanja
139
Lokacija
Kruševac
ne znam o cemu pricas? kakvo vredjanje kako editovanje posta, pa odma jos jedno? ne razumem?
 
Vrh Dno