Ovo sam Ja, novi član foruma :)

MMartic

Hero member
Učlanjen(a)
16.05.2006.
Poruke
3.721
Broj reagovanja
134
Lokacija
Pančevo
Dejane, baš si me obradovao :) Ja sam svoje prve klenove na mušicu ulovio na Ribnici, a prve pastrmke sam lovio u tvom/mom rodnom kraju. Lopatnica, Gvozdačka reka, Sokolja, Studenica...
Na forumu imaš svega, a ja ti obećavam da pri prvom dolasku u Kraljevo kod rodbine dolazim i pravo u Jovac kod tebe :tbumb:
 

tihi

Newbie
Učlanjen(a)
06.03.2011.
Poruke
17
Broj reagovanja
0
Lokacija
Leskovac
...pozdrav svima,ovo sam ja na slici *prosle godine na jezeru Bovan*,vidim ovde kod Vas lepo druzenje pa reko da se prikljucim ako ne smetam.Inace u ribolovu svastarim a musicarenje uvek na prvo mesto,inace zakleti sam klenaros mada mi ni druge vrste nisu strane a pastrmka mi je neostvareni san.Do sada sam lovio iskljucivo suvom muvom,pa bih malo menjao *mokru,nimfu i sl.*,a sve to u stranu kad krene visnja,jer tada padaju kapitalci,a mora nesto da se ostavi i za zimu*ribu iskljucivo susim i dimim*,neznam dal ste probali ako niste morate...Inace sajt pratim povremeno,posebno forum*ucestvovao sam ranije u radu istog,dosao do pozicije hero member*a onda sam otiso,lutao i evo me opet...mozda sam za Nick trebao da stavim Lesi :whistle:
 

NajIgor

Full member
Učlanjen(a)
20.04.2010.
Poruke
673
Broj reagovanja
0
Lokacija
Vršac
Dobro nam se vratio, mozes misliti kakva je tek dimljena pastrmka  :doh:
 

radezamora

Senior member
Učlanjen(a)
04.02.2011.
Poruke
419
Broj reagovanja
33
Lokacija
NOVO SELO-zapadnomoravsko
ДЕЈАНЕ(a na staroslovenskom tvoje i moje ime znace jedno isto) ,
evo da te prijateljski docekamo, to kazem ja koji sam takodje nov clan, samo star po godinama i musicarskom stazu, iz tvog kraja. Musicarim na Moravi ispod tvog mesta a Ribnica,Sokolja, Gvozdacka reka,Gruza i Ibar oko Kraljeva su mi jako poznati, dusu dali za bavljenje ovom strascu. Vise puta sam mozda i prolazio pored tvoje kuce -oko Ribnice,lovio u Meljanici, Sokolji,...uz vodu ili silazeci sa Dobrih voda, to je pravi mali raj, samo ga treba sagledati i uzivati u njemu. Studenica, Raska, ... doci ce vremenom. Iz okoline se musicarenjem bavio Aco M. , selo iznad Vrbe, Trstenik je pun musicara a naravno i ja ti stojim na raspolaganju onoliko koliko mogu. Sve najbolje! Lep ti je i ovaj ukras iza imena -ukras koji stoji uz musice onih najmladjih, a sa kojim sam i ja pocinjao.
 

becko

Full member
Učlanjen(a)
07.11.2006.
Poruke
771
Broj reagovanja
20
Lokacija
Bajina Basta- Vlasotince
Dobrodosao tihi, lepo je videti da u Leskovcu ima sve vise musicara, mora da se okupimo na prolece pa da se upoznamo i razmenimo iskustva.
p.s. dobar ti potpis
pozz od rosuljca
 

Dejan paun

Junior member
Učlanjen(a)
05.03.2011.
Poruke
96
Broj reagovanja
0
Kad god vas put nanese,tu sam da idemo po pastrmke ,sto rekao jedan moj veliki drugar iz Nisa. Da obidjemo ove nase reke. A mozemo i prema Raski da obidjemo Brevinu,Gokcanicu,Gradac,tj Ivanje odakle je voda I :tbumb:va, da predjemo prema Koritniku i Devicima,u gornji tok Studenice. Opisacu vam i ove reke jer i njih redovno posecujem,doduse na Studenici sam samo jednom bio ito na kratko,pa eto nam izazova.
 

nespetro

Hero member
Učlanjen(a)
25.09.2009.
Poruke
2.006
Broj reagovanja
257
Lokacija
Norway
St.Igor je napisao(la):
Dobrodosao tihi, lepo je videti da u Leskovcu ima sve vise musicara, mora da se okupimo na prolece pa da se upoznamo i razmenimo iskustva.
p.s. dobar ti potpis
pozz od rosuljca

            Ima nas Bogami....  red je da napravimo jednu sekciju  :tbumb:
            Dobro nam dosao tihi
 

Goci

Hero member
Učlanjen(a)
03.04.2007.
Poruke
2.772
Broj reagovanja
0
Lokacija
Niš
tihi je napisao(la):
Inace sajt pratim povremeno,posebno forum*ucestvovao sam ranije u radu istog,dosao do pozicije hero member*a onda sam otiso,lutao i evo me opet...mozda sam za Nick trebao da stavim Lesi :whistle:
Druže tihi, dobrodošao nazad, ali moraćeš da se uloguješ pod starim nikom, a ovaj ćemo da brišemo jer po Pravilniku foruma nije dozvoljeno imati višestruke naloge. Oko svega toga ćeš se na PP dogovoriti sa admin Lazzom.

Ako želiš možeš promeniti stari user name, ali ne i kreirati drugi nalog.

Pozz!  ;)
 

Mlinka

Full member
Učlanjen(a)
10.03.2011.
Poruke
649
Broj reagovanja
1.384
Lokacija
Đurđevac, Podravina, Hrvatska
POZDRAV!
... pošto mi je bilo neugodno stalno kopati i čitati po forumu kao gost, prijavo sam se na forum, koji je odličan što se tiće svakakvih informacija koje su od neprocijenjivog značaja za mene poćetnika u ovoj tehnici ribolova. Zovu me Mlinka, živim u RH, u podravini, u gradiću Đurđevcu. Ribolovom se bavim od malih nogu, svladao sam gotovo sve tehnike slatkovodnog ribolova, ali pred nekih mjesec dana prvi put u životu sam imao prilike "mahati" i to me zarazilo, taman pred moj 30ti rođendan...
imao sam sreće i novca da uspijem pribaviti neki osnovni pribor koji nije baš usklađen, ali bit će... za poklon sam dobio stegu i držač konca, pa sam se po malo primio vezanja muha, materijal sam skupljao po kući, po dvorištu, na cesti, u cvječarnicama i ko zna gdje još, u mom kraju nikad nisam vidio da se neko bavi ovom tehnikom ribolova, pa je nabavka svega otežana, u ribolovnim radnjama teško da mogu naći i neku udicu koja bi poslužila za izradu muha... osnove bacanja treniram u skućenom dvorištu, a ono što zapamtim treniram na vodi... "vatreno" krštenje sam imao na pastrvama, moj  prvi ribolov pastrve i moj prvi ribolov muhom, pred desetak dana:



i još neki od mojih ulova u zadnja tri dana:









...







 

crni

Hero member
Učlanjen(a)
10.09.2007.
Poruke
1.981
Broj reagovanja
0
Lokacija
Leskovac
Dobrodosao druze...samo napred.Ima na forumu dosta dobrih musicara i po pitanju samog ribolovalova a i po pitanju vezivanja koji su uvek raspolozeni da pomognu ne ustrucavaj se da pitas sta god da te interesuje.
 

NajIgor

Full member
Učlanjen(a)
20.04.2010.
Poruke
673
Broj reagovanja
0
Lokacija
Vršac
Mlinka dobrodosao, a i ulovi su ti vec lepi. Jel to Sage na slici  :tbumb:
 

Goci

Hero member
Učlanjen(a)
03.04.2007.
Poruke
2.772
Broj reagovanja
0
Lokacija
Niš
Dobrodošao Mlinka!  :)

Čestike na sjanom početku Fly karijere, ovo su veoma lepi ulovi! Naročito je "vredna" ova krupna žutooka!
 
Vrh Dno