Ovo sam Ja, novi član foruma :)

radezamora

Senior member
Učlanjen(a)
04.02.2011.
Poruke
419
Broj reagovanja
33
Lokacija
NOVO SELO-zapadnomoravsko
Kolega Tihi,srdacan pozdrav.Nista nije neobicno ponovo se vratiti tamo gde zelis i gde te prihvataju.Evo ja vise decenija musicarim a sad sam se-ove godine prijavio na sajt. Za novog podravskog musicara takodje dobrodoslica od mene,ako ovako nastavi bice vanredan musicar-ulovi za svaku pohvalu ,i razne vrste riba,to je jos znacajnije,Sa nama, za nama a ovako i pred nama je i nasa mladost.I nastavi da skupljas materijale,najlepsi su ulovi na sopstvene musice, ako si ovako zainteresovan sve se vremenom, radom i strpljivoscu postize.
 

Mlinka

Full member
Učlanjen(a)
10.03.2011.
Poruke
649
Broj reagovanja
1.382
Lokacija
Đurđevac, Podravina, Hrvatska
Hvala vam svima na dobrodošlici!

P.S. Ulova je bilo jako puno, što me posebno obradovalo kod ove tehnike, a i jer se stalno nešto događa: zbog moje nespretnosti, a i od ribe i od prirode,  makar i ono iščekivanje da vjetar malo oslabi pa da uspijem prebaciti muhu...

 

tomos rider

Full member
Učlanjen(a)
27.11.2009.
Poruke
870
Broj reagovanja
0
Dobro dosao,Mlinka!Iako si tek poceo,vidim da vec redjas solidne ulove!Cestitke! :tbumb:
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
@Milnka, dobro došao zemljače! To što se baviš ribolovom od malih nogu i to što si savladao mnoge teghnike ribolova je velika pomoč. Iako počinješ od 0 u smislu mušičarenja brzo češ napredovati jer imaš očitno odlične ribolovačke temelje. Samo napred!
 

magnum

Newbie
Učlanjen(a)
21.04.2011.
Poruke
2
Broj reagovanja
0
Lokacija
beograd
Zdravo svima
Ja sam jedan mušičar koga je pojeo posao i vreme hehe ali se nadam da će to sad da se promeni. Počeo sam kako klinac na nišavi sa brzim pecom na klena a posle počeo sa mušicom na visočici i nisam se nešto proslavio sa lokalnim rođacima koji uvek pecaju pastrmku ko ludi ali kad ja dođem tad neradi nikako ali dobro .Pošto sam u Beogradu i sve ređe idem u pirot(selo krupac) tako sam i ufitiljio sa mojim izlascima na vodu nadam se da ovde ima neke organizacije pa da se skupimo u kola podelimo gorivo i pali na vodu . :).Nadam se da nisam zaboravio da pecam nisam zadnjih šest godina ni jednom izašao na vodu upoomoć zaboraviću da mušičarim.
pozdrav svima
 

NajIgor

Full member
Učlanjen(a)
20.04.2010.
Poruke
673
Broj reagovanja
0
Lokacija
Vršac
Pozdrav pištolj  :hammer: :tbumb:
Ma nebrini se mušičarenje je kao vožnja bicikla  ;)
 

magnum

Newbie
Učlanjen(a)
21.04.2011.
Poruke
2
Broj reagovanja
0
Lokacija
beograd
hehe
onda je dobro samo da riba sad ne pobegne kad se vratim na vodu
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
@magnume, dobro nam došao! Brzo češ ti u formu pored naših forumaša  ;)

Ovaj naš forum ima poseban kvalitet slagali se sa time ili ne...i največi početnik sa nešto volje i truda se sa našega foruma može vrlo brzo naučiti mnogim stvatrima koje če ga učiniti uspešnim mušičarem. Malo je takvih i knjiga na svetu...zapravo, naš forum je jedna velika knjiga mušičarenja koja se još uvek svakim danom redovno piše sa strane mnogo autora.
 
Vrh Dno