Predug lovostaj na pastrmke nema smisla

Ljatifi

Junior member
Učlanjen(a)
29.10.2007.
Poruke
29
Broj reagovanja
0
Mixmaster je napisao(la):
Taj klip je i postavljen da bi se takvi nervirali. Radujem se svom uspehu :lol:
Ako ti se zgadio ovaj, pređi na svoj forum. Nemoj da se registruješ pod raznim imenima, ima onih koji nepogrešivo vide ko si.

Smeta ti svako ko drugacije misli a time pokazujes kakav si!
Ja inace posecujem mnoge forume, pod raznim imenima ... zar to ne rade i drugi? ne vidim u cemu je tu problem ...

I jos nesto: MOJ forum je svaki na kome mogu da saznam po nesto, pa cak i ovaj! Od tebe mogu samo da saznam kako je to svadjati se, biti pakostan, mrzeti, ne tolerisati druge, biti ljubomoran ...

Lj.



 

Roda Fly

Junior member
Učlanjen(a)
01.09.2007.
Poruke
80
Broj reagovanja
0
Ne razumem se mnogo u navike riba sa neke strucnjacke osnove al je lovostaj stvarno predug jer ko ce sacekati da lovi do sledece godine. A od oktobra do marta je stvarno dugo.... A na vodi se i onako bas u ovom periodu mogu sresti oni koji sve love i nose...
 

pedjabg

Hero member
Učlanjen(a)
31.05.2007.
Poruke
1.554
Broj reagovanja
5
Lokacija
Belgrade
... pa onda 'ajmo i mi da im se pridruzimo, jel'? ???
Idemo jos jedan krug.  ::)
 

Sjekloca

Full member
Učlanjen(a)
01.10.2007.
Poruke
913
Broj reagovanja
0
Roda, da te pitam: da si ti pastrmka, kako bi ti se cinila duzina lovostaja? :whistle:
 

pedjabg

Hero member
Učlanjen(a)
31.05.2007.
Poruke
1.554
Broj reagovanja
5
Lokacija
Belgrade
:D :D :D
Eeee, svaki put, refleksno, a ovaj put narocito refleksno, posle tolikih drndanja s Miksicem, ovo Sjeklocino pitanje i je zazvucalo kao da se pojavio Lesli Nilsen i uputio pitanje!
A pitanje je sasvim na mestu.
Izvini, Sjekloca.

I dalje tvrdim da musicarenje nije samo vestina lova musicom, pravljenja musica i dobrog zabacivanja muve, vec i odnosa prema ribi, vodama, prirodi i kolegama musicarima. Ako to neki antihristi (srpski: nekrsti, a jos srpskije: nerasti) smatraju religijom, OK, konacno neka religija i za mene.

U tom kontekstu, smatram da lovostaj na pastrmke nije predug jer je zasnovan na opravdanim razlozima, narocito sa stanovista pastrmke.

 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Sjekloca je napisao(la):
Roda, da te pitam: da si ti pastrmka, kako bi ti se cinila duzina lovostaja? :whistle:
Sjekloca, ja sam tu. Postaviću ti jedno mnogo pametnije pitanje.
Šta bi ti mislio o mušičarima da si pastrmka?
Odgovori, prijatelju, molim te, a posle ću ja da ti napišem šta bih ja mislio.
 

Roda Fly

Junior member
Učlanjen(a)
01.09.2007.
Poruke
80
Broj reagovanja
0
Ja ne znam dal je neko ovde kratkovid ili ...??? Aj malo ramisli sta se sve desava dok nema sportskih ribolovaca pored vode, dok sede i vezu muve.... a svi znaju kako se velika vecina voda (ne)cuva...

Da sam pastrmka period oko posnih slava nebi mi se nikako svideo.
 

Sjekloca

Full member
Učlanjen(a)
01.10.2007.
Poruke
913
Broj reagovanja
0
Roda, da sam pastrmka - verovatno bih oformio nevladinu organizaciju koja bi se bavila zastitom salmonidnih i ciprinidnih vrsta ihtioloske faune (u granicama razuma, naravno!) i stalno bih vladi i Skupstini podnosio peticije, amandmane i rezolucije o zastiti POGOTOVU salmonidnih riba i voda.

Da se pozivam na Marka Miljanova i "Primjere cojstva i junastva": junastvo je odbraniti sebe od drugoga, cojstvo je odbraniti drugoga od sebe...

Ja toliko :whistle:  O cojstvu i junastvu mozemo na crtu kad hoces... :bye:
 

100ka

Hero member
Učlanjen(a)
27.06.2007.
Poruke
2.136
Broj reagovanja
23
Lokacija
Bg, Srbija
Sijekloca ovo se zove low kick, ili ti nizak udarac  :D
Nije on kriv sto mu finansije to ne dozvoljavaju  ::)
 

Sjekloca

Full member
Učlanjen(a)
01.10.2007.
Poruke
913
Broj reagovanja
0
Pa, sto me zadeva? Uostalom, na mom avataru ima pera za bar 200 musica! :D
 

asader

Senior member
Učlanjen(a)
08.10.2007.
Poruke
254
Broj reagovanja
0
Lokacija
podgorica-trebinje
Ne trebaju tebi ni pera ni muve samo kazes "bjutiful lajdi" tj. beautiful lady i same ribe iskacu na obalu :D :D ;)

A pastrmke ovih dana kad me vide misle vidi ove budale aj da ga zejebajemo malo pa se bacaju po dlaci al muvu ne uzimaju tek se na v............ prevare :yeswink:
 

pedjabg

Hero member
Učlanjen(a)
31.05.2007.
Poruke
1.554
Broj reagovanja
5
Lokacija
Belgrade
What d mistaka we maka involving in d discussion!

Mislim da pastrmke o dosadasnjoj vecini musicara, ako uopste misle, misle isto kao i o lopovima.

Sudeci po postovima, njihovo misljenje je cvrsto utemeljeno i cak i da se odmah pocne s promenom pristupa, mnogo bi vremena, izgleda, proslo da steknu bar malo poverenja u musicare.

Uostalom, shvatljivo je da je osobama odredjenog psiho...kakvog god statusa tesko da se oslobode atavizma koji iskonski lezi u cinu ubijanja radi prehrane. A toliko radnih mesta u pijacnim ribarnicama za njihovo smirivanje nazalost nema.

Vi momci (pa i devojko) iz Nisa znate jedni druge; zamislite pojedine od vas kako bi prodavali kao prodavci u ribarnicama Nislijkama-domacicama ribu i zezali ih..."Da vam ocistim ribu, gospoja...?" :D
 
Vrh Dno