Predug lovostaj na pastrmke nema smisla

100ka

Hero member
Učlanjen(a)
27.06.2007.
Poruke
2.136
Broj reagovanja
23
Lokacija
Bg, Srbija
TOTALNI OFFTOPIC
Izgleda da sam ja bas uzeo pravi nik u skladu sa trenutnim tendencijama. Pre neki dan na .com-u a sad i ovde ljudi poveli raspravu o jagnjitji i prasitji. Mislim ljudi znam da se blizi božić, n.g. i ostali svinjokoljački i jagnjećepečenjački praznici. Ali dajte da se skupimo ondak jedan dan svi musicari Srbije i okoline (posto ocigledno svi volimo pečenje) i da nalozimo vatru i nazderemo se krmadi i jagnjadi pa kud koji. :D :D :D :D :D :D :D :D
 

100ka

Hero member
Učlanjen(a)
27.06.2007.
Poruke
2.136
Broj reagovanja
23
Lokacija
Bg, Srbija
Ma bre Sjeki (nadam se da se ne ljutis sto te vako zovem) "Globus autobus" je bila decija emisija na pokojnoj :p BK televiziji :D
 

Sjekloca

Full member
Učlanjen(a)
01.10.2007.
Poruke
913
Broj reagovanja
0
Ma bre stoTko, Babino unuce je bila decija serija na RTS1... deset puta bolja od globusa. :tbumb:

A... da! Ne ljutim se, sto bih??? :D :D
 

100ka

Hero member
Učlanjen(a)
27.06.2007.
Poruke
2.136
Broj reagovanja
23
Lokacija
Bg, Srbija
Ma znam sta je babino unuce. Koliko su ga puta reprizirali nema ko ga nije gledao. Mada ja mislim da za moju generaciju ipak ostaje omiljena decija emisija "Branko Kocka (u venu se bocka)".
E stvarno odosmo u offtopic. Nego de nam je Godo da odgovori sad il zanavjek zamukne! :)
 

Sjekloca

Full member
Učlanjen(a)
01.10.2007.
Poruke
913
Broj reagovanja
0
Ja mislim da Godo sad trti i ra'cepuje golemi klenovi, stuke, crvenperke, bodorke,babuske, linjake, somove i ostale ihtioloske unikume, tako da nema vreme da se zamlacuje s nas, obicni musicari u subotnje jutro!  :D
 

Sjekloca

Full member
Učlanjen(a)
01.10.2007.
Poruke
913
Broj reagovanja
0
Al sad smo deeeeebeeeeeliiiiiiiii off...... Laki ce nas pobrise k'o cuma decu!

  :D :D :D :D :D :D :D
 

100ka

Hero member
Učlanjen(a)
27.06.2007.
Poruke
2.136
Broj reagovanja
23
Lokacija
Bg, Srbija
Ma nece voli nas Laki, a i ko ce da ga smara na skype-u u kasne sate i da mu ne da da zaspi :hammer: ako mene obrise!
 

100ka

Hero member
Učlanjen(a)
27.06.2007.
Poruke
2.136
Broj reagovanja
23
Lokacija
Bg, Srbija
Jesam i sad idem u krevet da kuntam!
Aj laku noc svima, a Laki ako oce nek obrise ovo, mada Pedja je kriv za sve on nas je navuko mangup jedan novobeogradki.
Reko je aj da oftopicujemo, a Sjekloca i ja naivni  :bleh: poverovali mu :doh:.
 
Vrh Dno