Sta bassa cini toliko atraktivnim za pecanje!?

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
cool  :tbumb: a ja nikako da dočekam više da nam se Sava uštima sa vodostajem...sanjam više kada ču na vodu  :'(
 

gegula

Hero member
Učlanjen(a)
14.10.2009.
Poruke
2.674
Broj reagovanja
0
danas samo ovaj........i ni jedan vise.....
 

Prilozi

  • bass.jpg
    bass.jpg
    175,8 KB · Pregleda: 213
  • bass1.jpg
    bass1.jpg
    183,7 KB · Pregleda: 211

gegula

Hero member
Učlanjen(a)
14.10.2009.
Poruke
2.674
Broj reagovanja
0
airflo velocity #4 inace stap je #3......sto Bi rekao sojic SLADJO JA VOLIM KAD JE USKLADJENO :hammer: :hammer:
 

gegula

Hero member
Učlanjen(a)
14.10.2009.
Poruke
2.674
Broj reagovanja
0
odlican komad mlinka,a ja se zabrinuo vec da si digao ruke od bassa...da li su u mrestu??? kod mene se jos nisu izlegli do kraja ,ocekujem ovih dana da mladj zapliva po prvi put...
 

Mlinka

Full member
Učlanjen(a)
10.03.2011.
Poruke
642
Broj reagovanja
1.317
Lokacija
Đurđevac, Podravina, Hrvatska
kod mene se tek pred koji dan pokazali ovi veliki, a mrijest bi mogao uskoro, jer se bliži pun mjesec; a i svaki dan je oko +25, pa se voda ubrzano zagrijava...
 

gegula

Hero member
Učlanjen(a)
14.10.2009.
Poruke
2.674
Broj reagovanja
0
overio sam zvezdanovu varijantu popera.... :tbumb: :tbumb:
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=zT0gfvHvwWE&feature=youtu.be[/youtube]
 

Prilozi

  • bass.jpg
    bass.jpg
    185,5 KB · Pregleda: 158

Goci

Hero member
Učlanjen(a)
03.04.2007.
Poruke
2.772
Broj reagovanja
0
Lokacija
Niš
Stigla ti je i štuka na Kipar (doneli moji ludi drugari), pa možeš da porediš sada malo i atraktivnost pecanja štuke i basa. Trenutno su teške oko 2 kg i jako brzo rastu. I lepo se mreste, puni plićaci štukica od 10 cm (pre 2 meseca, sada su već veće).

Saznaću ti tačnu lokaciju.  ;)
 

gegula

Hero member
Učlanjen(a)
14.10.2009.
Poruke
2.674
Broj reagovanja
0
hahahaahaaaaa...sjajna informacija......javi mi obavezno ....
 

gegula

Hero member
Učlanjen(a)
14.10.2009.
Poruke
2.674
Broj reagovanja
0
danas umalo da me deportuju u hag zbog genocida...ne znam da li sam nekada napecao bassova kao danas..od 5 ujutru kada svice pa do nekih pola 9 imao sam preko 30kom,a od pola9 -10 su krenul da rade kao ludi ,skoro svaki zabacaj je bila riba.upecah u tom periodu jos nekih 50kom...ma strasno kako je bilo..bacaj vadi kao na takmicenju...e sad,ulovi su bili mali,najveci je bio oko 400gr...uglavnom su svi bili kao dlan,moj dlan :hammer:..izjutra sam probao da ga trazim u malo vecoj dubini u sam mrak,sa vecim poperima ali ni jednog nisam upecao...mali su udarali i na veceg popera..posle kad sam skinuo i krenuo u obracun sa malima..uf uf uf...vreme izjutra veoma sparno i visoka vlaga,kasnije vec oko 9 bilo je preko 30step,inace ovih dana je konstantno oko 38c...vetric duva tek da mreska povrsinu,udarci snazni i obicno sa musicom u grlu,od muva gurgler narandzasti skroz a izjutra zuti poper....e sad znam da su mali,velikog je tesko iscackati ali mene ovi mali ispinjuvaju kao da su sami kapitalci ,ni jedan povredjen nije i svaki je zdrav otplivao...voleo bih da sam imao kameru ovo sve da zabelezim ali recima je tesko opisati sta se danas desavalo na jezeru...
usput sam i pokupio par varalica koje ce zavrsiti vrlo brzo na limundu u zamenu za materijal...eto spojio sam lepo i korisno :whistle:
 

Prilozi

  • bass.jpg
    bass.jpg
    212,5 KB · Pregleda: 191
  • bass2.jpg
    bass2.jpg
    210,4 KB · Pregleda: 180
  • mesto.jpg
    mesto.jpg
    156,7 KB · Pregleda: 196
  • muva.jpg
    muva.jpg
    161,8 KB · Pregleda: 183
  • ulov.jpg
    ulov.jpg
    227,1 KB · Pregleda: 199

zvezdan

Hero member
Učlanjen(a)
12.02.2008.
Poruke
3.918
Broj reagovanja
17
Slažem se.I kod nas konačno kreće lepše vreme,pa će valjda i riba malo da krene.
 
Vrh Dno