Sta bassa cini toliko atraktivnim za pecanje!?

silvio

Hero member
Učlanjen(a)
02.07.2008.
Poruke
3.096
Broj reagovanja
909
Bravo majstore kod tebe s basovima uvjek neka akcija :tbumb:
 

gegula

Hero member
Učlanjen(a)
14.10.2009.
Poruke
2.674
Broj reagovanja
0
kakvo razocarenje doziveh danas...kad nisam zaplakao :'( :'( gledam a ne verujem i ne znam sta cu od muke...prosle nedelje sam bio sarani krenuli da se skupljaju a bassovi na gnezdima spremni..danas nivo vode opao za metar...za 10ak gnezda sto sam znao i video da basovi cuvaju naravno ih vise nema jer je to sada na suvom..na koju foru nivo vode je tako naglo opao blage veze nemam..dobro je to sto ih jos uvek ima na nekoliko gnezda pa se nadam da ce uspeti nesto da urade i produze vrstu...sve u svemu nadam se najboljem...nisam pecao jer sam isao drugim povodom ali sutra cu ici obavezno...evo slika za uporediti :'(
 

Prilozi

  • DAMDAM.jpg
    DAMDAM.jpg
    212,6 KB · Pregleda: 244
  • dam5.jpg
    dam5.jpg
    208,4 KB · Pregleda: 264
  • dam1.jpg
    dam1.jpg
    145,5 KB · Pregleda: 246
  • dam3.jpg
    dam3.jpg
    177,5 KB · Pregleda: 245
  • dam4.jpg
    dam4.jpg
    174,3 KB · Pregleda: 242

strelac

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
19.05.2007.
Poruke
4.099
Broj reagovanja
299
Lokacija
Svrljig
Greota  :'(

Neko je garant ispustio vodu ili je na neki način izvukao iz jezera, isparila sigurno nije.
 

tommylee

Hero member
Učlanjen(a)
13.03.2008.
Poruke
3.310
Broj reagovanja
207
Lokacija
Zvornik
Srpska posla  :hammer:
Šalim se,stvarno je ogroan pad nivoa.Jeli ima neka brana,kanal?Ili su ovo neke bare?
 

milan_mj

Full member
Učlanjen(a)
11.06.2011.
Poruke
890
Broj reagovanja
0
Lokacija
Vrnjacka Banja
JA ne mogu da povezem tvoje postove i slike...
Gde se vidi razlika u vodi, na ovim slikama je leto???
 

gegula

Hero member
Učlanjen(a)
14.10.2009.
Poruke
2.674
Broj reagovanja
0
brana ima ispust ali me buni to sto je u ovo vreme(prolece) ovoliko nivo opao..inace ovoliki nivo je karakteristican za avgust...kise je bilo voda i dalje ulazi u jezero sa jedne strane ali mi je totalna nepoznanica zasto ovako naglo da opadne u ovo vreme..inace voda iz jezera se koristi za navodnjavanje i leti opada naglo kada su velike vrucine ali ne i sada...sutra cu ici po novi izvestaj...danas sam bacio oko i video da su bassovi i dalje aktivni i raspolozeni...valjda ce biti i ulova :tbumb:


@milan vb..prve dve slike su uslikane sa skoro istog mesta u razmaku od nedelju dana....
 

milan_mj

Full member
Učlanjen(a)
11.06.2011.
Poruke
890
Broj reagovanja
0
Lokacija
Vrnjacka Banja
gegula je napisao(la):
totalna nepoznanica zasto ovako naglo da opadne

Pala je voda jer su ispustili jezero sobzirom na godisnje doba voda nikako nije mogla da prirodno nestane....
  Poplave i kise su ceste na balkanu ovih dana , tako da je nivo vode smanjen verovatno da bi amortizovali poplavni talas u slucaju velikih padavina....
Mada po ovim slikama kao da si na drugom kontinwntu, tako da ova moja teorija verovatno nije tacna....
 

gegula

Hero member
Učlanjen(a)
14.10.2009.
Poruke
2.674
Broj reagovanja
0
druze ovo se sve desava na kipru,i ovde je poplava misaona imenica....ispustaju vodu naglo uglavnom leti ali za ovih 5god koliko obilazim jezero nikada se nije desilo da nivo vode opada u martu...
 

MAFKE

Senior member
Učlanjen(a)
23.12.2012.
Poruke
363
Broj reagovanja
1
Lokacija
jagodina
Gegula,sve cestitke za ulove! Tek sad primetih :doh:,izvini !!!

Ceprkajuci po Googl-u u vezi ultralight FF-a,trazeci stapove #000-#00 SAGE,da vidim  kakve su to igrackice,iznenadio sam se koliko musicara

preferira samo musicarenje basa i to najlaksim priborom. A kolike primerke love,to je fantaziija.
 

gegula

Hero member
Učlanjen(a)
14.10.2009.
Poruke
2.674
Broj reagovanja
0
ja samove prizemljio danas sa #3 i tipetom 0.16.......jos manja voda u odnosuna juce za pola metra,ali glavonje se hrane intenzivno i lupaju ko ludi...evo dva veca komada sam uslikao cisto da ispunim obecanje od juce :yeswink: :yeswink: :yeswink: :yeswink:.........
 

Prilozi

  • bassonja2.jpg
    bassonja2.jpg
    158,3 KB · Pregleda: 233
  • bassonja1.jpg
    bassonja1.jpg
    131,9 KB · Pregleda: 245
  • bassonja.jpg
    bassonja.jpg
    87,2 KB · Pregleda: 260

tommylee

Hero member
Učlanjen(a)
13.03.2008.
Poruke
3.310
Broj reagovanja
207
Lokacija
Zvornik
Geđžo svaka čast za ulove.Ovdje kod nas ubi kiša i vjetar.Danas službeno prolazio pored par voda sve ogromno i mutno,da plačeš od muke!
Nego skupljaj u tegle ikru i šalji ovamo  :hammer:
P.S.
Milane ja se našalih,zamišljam nekog pijanog grka kako u 3h ujutro ispušta branu.Takve besmislice su kod nas svakodnevnica,nažalost  :'(
 

gegula

Hero member
Učlanjen(a)
14.10.2009.
Poruke
2.674
Broj reagovanja
0
kad jede peca se na bilo sta sto mrda....danas bio obalcan dan bez sunca,inace losa varijanta za bassa...dok sam jurio malecke posto uvek njih nisanim u vodi od pola metra upecam prvog,udario na 20ak metara od mene..kad mi doasao pod neoge kad imam sta i da vidim ,prati ga jedan duplo veci po mojoj proceni oko 3kg :doh:...nisam siguran ali mislim da je ovaj sto sam ga upecao muzjak jer obicno tu velicinu bassa vidjam nad gnezdima a zna se da muzjaci su cuvari...ima ih na sve strane prolaze pored mene na metar,u mrestu su,nisam probao ni jednog da upecam kojeg sam video....a video sam ih danas bar 10... :yeswink: :yeswink:
nisu jos u punoj snazi,bore se dobro ali moze to puno bolje :yeswink: :yeswink:.....
 

gegula

Hero member
Učlanjen(a)
14.10.2009.
Poruke
2.674
Broj reagovanja
0
isao danas da istestiram nov kanap AIRFLO VELOCITY...napoperah se lepo....evo i danasnjeg kapitalca....
 

Prilozi

  • bass.jpg
    bass.jpg
    198,5 KB · Pregleda: 221
  • bass1.jpg
    bass1.jpg
    197,2 KB · Pregleda: 226
Vrh Dno