Studenica

crni

Hero member
Učlanjen(a)
10.09.2007.
Poruke
1.981
Broj reagovanja
0
Lokacija
Leskovac
milan_mj je napisao(la):
Kakav mafijas!  :D :D :D :D :D
Ovo crni gleda pred grad da se nalozi    :D :D :D :D

Sve vise mislim da su i milimetri mnogo...Sine ja nemam problema sa zakonom,nikad ih nisam ni imao.Ti si taj sto mu samo jedno delo fali da doktorira(sam si rekao) i ti si taj koji je iznad zakona ... ono...kao...  :D  :D  :D

Vidis sine ima jos jedna narodna...Ono cime se glup ponosi pametan se toga stidi.Ako ne razumes zamoli Japanca,Gocija,Peku ili nekog starijeg da ti objasni.
 

Rancic

Hero member
Učlanjen(a)
26.09.2008.
Poruke
1.165
Broj reagovanja
0
milan_mj je napisao(la):
  :)
  Evo kazem ispred svih ja cu da kupim 100 lipljana, donecu ih u lopatnicu reku u kojoj nema lipljena i pusticu ga tu. onda cu da odem u kraljevo u nadlezan sud i da se sam prijavim...
Obavesticu vas sta se dalje desavalo...
Taman da kompletiram dosije :D :D :D fali mi ovo delo da mogu da polazem doktorat :D :D :D
:smoke:

У праву си 100 %. Ко јебе ове педере у држави. Купи млађ, зовни ТВ, риболовачко друштво, корисника воде, нас риболовце са форума (ко хоће и сме да дође) и крај приче.
Пусти ове сисе што се фемкају.
Не мораш надлежни суд да обавештаваш уопште, доћи ће сами да увеличају тренутак, али зато ће касније да те зову да ти одају признање за учињено. гарантовано ће доћи и патрола ових Дачићевих да ти припомогну да понесеш кофу са липљеном и то има да се отимају ко ће да носи. Они ће и да те одвезу касније у суд по награду, ако не одеш сам.
Уздравље ти било.
ПС
Ја долазим обавезно. То дешавање не бих пропустио ни за живу главу.
 

milan_mj

Full member
Učlanjen(a)
11.06.2011.
Poruke
890
Broj reagovanja
0
Lokacija
Vrnjacka Banja
Crni sto si brate sve primio licno, i  majke ti jer ne vidis da se zezamo poslednjih 10 postova? A ja nemam ni jedno delo sa druge strane zakona, ono je bila sala...
 

milan_mj

Full member
Učlanjen(a)
11.06.2011.
Poruke
890
Broj reagovanja
0
Lokacija
Vrnjacka Banja
Rancic je napisao(la):
У праву си 100 %. Ко јебе ове педере у држави. Купи млађ, зовни ТВ, риболовачко друштво, корисника воде, нас риболовце са форума (ко хоће и сме да дође) и крај приче.
Пусти ове сисе што се фемкају.
Не мораш надлежни суд да обавештаваш уопште, доћи ће сами да увеличају тренутак, али зато ће касније да те зову да ти одају признање за учињено. гарантовано ће доћи и патрола ових Дачићевих да ти припомогну да понесеш кофу са липљеном и то има да се отимају ко ће да носи. Они ће и да те одвезу касније у суд по награду, ако не одеш сам.
Уздравље ти било.
ПС
Ја долазим обавезно. То дешавање не бих пропустио ни за живу главу.
Tako je Srbine!!!!!!!!!!!
 

Dejan paun

Junior member
Učlanjen(a)
05.03.2011.
Poruke
96
Broj reagovanja
0
Ja drugari predlazem ma mi na ovom forumu ugradimo jedan mlatimetar pa da se slatko ismejemo ko je najbolji  :doh:
 

milan_mj

Full member
Učlanjen(a)
11.06.2011.
Poruke
890
Broj reagovanja
0
Lokacija
Vrnjacka Banja
  Sad sam se vratio sa studenice i ne mogu jos da poverujem sta sam doziveo....
Prosle godine sam bio jednom i toliko se smorio da sam rekao da cu da je zaobilazim u sirokom luku neko vreme.... Kako na Drini nista nisam upecao a to mi je bilo prvo pecanje ove godine nisam mogao da izdrzim a da se bar ne "upisem".... Krecem jutros oko 8 i mislim ako nisam nista na Drini upecao nemam sta ni na Studenici da trazim.....  Za ribolov sam odabrao srednji deo jer mi se najvise svidja, dolazim oko 10 i prvi zabacaj mala pastrmka se dize na musicu kontra par sekuni je tu i odlazi, to mi je nagovestilo da nisam pogresio sto sam bio toliki put.... Od vira do vira idem uzvodno i u svakom neko desavanje spadaju, promasujem, vadim ma ludilo za prvih 2 sata pecanja sam upecao vise nego sve ukupno koliko sam riba upecao na Studenici do tad..... A voda mala lepa bistra virovi se smirili redjaju se jedan do drugog ma milina za pecanje,i jos mozes da se komotno kreces kroz vodu bez bojazni da ce da te odnese kao sto je slucaj u vecem delu sezone....
  Pecam od 2 i vracam se nazad do auta, idem asvaltom sunce opeklo ja zedan i ne verujem gde sam otisao.... Pravim plan da odmorim malo pa da nastavim dalje.... Kupujem 2 piva, lezem u lad pored reke pijuckam pivce i gledam rojenje jednodnevki ili vec sta su kao da je sredina maja..... Odlucujem da nastavim u gornjem delu ka Devicima oko 4 krecem dalje, ispred mosta u Slatini vidim tablu Zabranjen ribolov golija unesko nemam pojma sta jos, tu se malo zamislim i donosim odluku da pecam..... Prolazim manastir Pridvoricu, prelazim most i posle 500 m stajem kod neke peci gde se pravi cumur.....
Da ne davim vise odatle sam pecao uzvodno jedno 1-2 kilometra i odusevio se.... Nije sto sam upecao 20-ak riba nego sam krecuci se kroz vodu video da je ovaj deo reke stvrno pun ribe, pun ako se uzme u obzir da je divlja voda u pitanju i da se ne cuva.... Sve ulovljene ribe su bile od 15 do 25 cm i sve su ulovljene na malu maslinastu jednodnevku na 16-ici....
 

milan_mj

Full member
Učlanjen(a)
11.06.2011.
Poruke
890
Broj reagovanja
0
Lokacija
Vrnjacka Banja
  I jos nesto da dodam Studenica mi je uvek ulivala poverenje iako me je mnogo puta razocarala zato sto na studenici nema onih malih ribica sto non stop dzvanjkaju musicu kao sto je slucaj na Rasini, Velikom rzavu, Tolisnici.... Kazu da su te ribice pokazatelja da je voda cista i da su omiljena hrana pastrkama.... Znaci ako su omiljena hrana pastrmkama a ima ih toliko samo je jedno logicno, da gde ih ima mnogo znaci da nema pastrmke ili je ima malo..... Gradac je klasican primer ima pastrmke nema sitnih ribica, znaci kad udari nesto na musicu to je to, tako je i sa Studenicom.... Nemoj neko da pomisli da uporedjujem Gradac i Studenicu jer Studenica ni lepotom ni kolicinom ribe ne moze da se meri sa Gradcem.....
 

sasats

Hero member
Učlanjen(a)
18.12.2008.
Poruke
4.518
Broj reagovanja
25
Lokacija
trstenik
veoma mi je drago sto cujem dobre vesti  :) ja sam se prosle godine razocarao nacisto i nisam vise isao tamo. ako in ne umlate ove zime na prolece ce biti lepog pecanja  :tbumb:
 

sasats

Hero member
Učlanjen(a)
18.12.2008.
Poruke
4.518
Broj reagovanja
25
Lokacija
trstenik
jos ako bi stavio neku sliku tih gornjih terena ? :) nisam isao toliko uzvodno pa bi voleo da vidim neku slicicu reke , naravno ako si nosio aparat
 

Radojica-pop

Senior member
Učlanjen(a)
21.10.2010.
Poruke
141
Broj reagovanja
0
Druze cisto da znas, da ne dodjes u neprijatnost, Studenica je zabranjena za ribolov od mosta ispred manastira pa uzvodno do izvora. Tim delom gazduje Srbija sume i nacionalni park Golija.
 

milan_mj

Full member
Učlanjen(a)
11.06.2011.
Poruke
890
Broj reagovanja
0
Lokacija
Vrnjacka Banja
Uglavnom nosim aparat ali sam ga juce zaboravio, sad gledam po kompu nemam ni jednu sliku gornjih terena, jbg.....

Pope ja sam video tablu 20 km uzvodno od manastira da pise da je zabran, jer si siguran da je zabran od manastira Studenice? daj boze da je tako....
Jer znas dok sam pecao na gornjem delu da su pored mene prosli par vozila "srbija sume", dobro mozda me nisu videli da sam na vodi ali kada sam se vracao asfaltom prosla su jos jedna, ja sa cizmama stapum samo lud nebi video da sam pecao oni me samo pogledase i prodjose dalje.....
 
Vrh Dno