Studenica

crni

Hero member
Učlanjen(a)
10.09.2007.
Poruke
1.981
Broj reagovanja
0
Lokacija
Leskovac
Ti posto si toliko naqrcen sto lepo ne kupis mladj i pustis u reku?! Jesi li ti lud ili sta ?!

NE SMES BRE COVEKU NARAZUMNI DA PORIBLJAVAS NEKU VODU KAKO SE TEBI PROHTE JER TAKO KAZE ZAKON ISTO KAO STO NE SMES DA KRADES,UBIJAS,SILUJES!!!!!!

Dali ti je sad jasno?!
 

milan_mj

Full member
Učlanjen(a)
11.06.2011.
Poruke
890
Broj reagovanja
0
Lokacija
Vrnjacka Banja
"Tako kaze zakon" ??? :D :D :D :D
E brate moj smesan si i ti i svi koji se pozivaju na taj zakon...
Covece ti zakoni su doneseni samo da bi bili "evropski orjentisani", jer znas ti da su 50 % zakona doneti samo na papiru o tome i politicari pricaju da imaju problem jer se sve zavrsava u skupstini gde se zakon donose... ne mogu da postignu samo da izglasaju zakone da sistem prilagode evropskoj uniji a kamoli da ga primene u praksi...
Zakon da se postuje uopste nebi bilo potrbe da se prica o ovome o cemu danas raspravljamo, kad si video na reci neki znak zakona kad si video predstavnike zakona cuvare-NIKAD...
Da nece te ribe sto ih ja pustim da ugreze ostale mnogobrojne ribe koje tu zive :D :D :D :D :D
  Kazi mi molim te ko je odgovarao pred zakonom sto je pustio ribu u vodu gde ta riba ne pripada a imas milion primera na svim tipovima voda...
 

crni

Hero member
Učlanjen(a)
10.09.2007.
Poruke
1.981
Broj reagovanja
0
Lokacija
Leskovac
Ponekad jednostavno ne vredi trositi vreme jer je nekima lakse uterati metar u d.pe nego santimetar u glavu  :bye:

 

japanac

Full member
Učlanjen(a)
08.03.2009.
Poruke
905
Broj reagovanja
21
Lokacija
Niš
'Ej Crni, ako nas Milan lozi ovakvim nastupom, do jaja mu dobro ide, moram da priznam.  :lol:
 

milan_mj

Full member
Učlanjen(a)
11.06.2011.
Poruke
890
Broj reagovanja
0
Lokacija
Vrnjacka Banja
  :)
To kazes jer nemas ni jedan argument da mi odgovoris, sem tog "tako kaze zakon"... Crni veruj mi da sam u pravu...
  Evo kazem ispred svih ja cu da kupim 100 lipljana, donecu ih u lopatnicu reku u kojoj nema lipljena i pusticu ga tu. onda cu da odem u kraljevo u nadlezan sud i da se sam prijavim...
Obavesticu vas sta se dalje desavalo...

Taman da kompletiram dosije :D :D :D fali mi ovo delo da mogu da polazem doktorat :D :D :D

:smoke:

 

tommylee

Hero member
Učlanjen(a)
13.03.2008.
Poruke
3.309
Broj reagovanja
203
Lokacija
Zvornik
Logički gledano ni jedan salamonoid ne može kod nas da ugrožava određenu vodu,jer je stanje više nego očajno!
Tu dolazi sukob logike i zakona.
Na određenim salamonoidnim vodama pojedinci predlažu puštanje recimo štuka,ja sam izričito protiv!
Jer malo imamo salamonoidnih voda a za štuku može i najobičnija bara,s toga ne vidim svrhu  izvođenje ovakvih budalaština!
Šta sad kod mene nema meka pa daj da je donesemo iz Neretve i roknemo u neki obližnji potok,NE!Ovo je pogrešno!

Ali voda u kojoj je bila recimo potočara,treba se izanalizirati,tražiti odobrenje nadležnih i izvršiti revitalizacija,ako je moguće!

Najveći problem je kod nas loše i nikakvo pravosuđe...
 

Goci

Hero member
Učlanjen(a)
03.04.2007.
Poruke
2.772
Broj reagovanja
0
Lokacija
Niš
milan_mj je napisao(la):
"Tako kaze zakon" ??? :D :D :D :D
E brate moj smesan si i ti i svi koji se pozivaju na taj zakon...
Milane, dok ti na forumu ismevaš zakon, na forumu pišeš o tome kako ćeš navodno jednog dana uraditi nešto, neki ljudi zaista nešto rade, pa nemoj mnogo da se kurčiš sa rečima. Javi se kada jednog dana zaista pustiš lipljane u Studenicu.

Do tada neko možda zaista pusti lipljane u Nišavu... Ali mislim da neće napisati ni reč na forumu o tome. Biće mu dovoljna satisfakcija što je pustio ribe... Sešće na obalu, otvoriti pivo i uživati u trenutku. Kao i ranije u sličnim prilikama...
 

milan_mj

Full member
Učlanjen(a)
11.06.2011.
Poruke
890
Broj reagovanja
0
Lokacija
Vrnjacka Banja
Ovo mi lici na ono, tajni agent Izi  :D :D :D :D :D  Ovo je prava mizija za Izija  :D :D :D :D
Jeli brate sta vama rade u Nisu pa se toliko cimate od zakona? Da nemate goli otok na suvoj planini  :D :D :D :D
Ili ste vi ozbiljna organizacija koja "radi" i cuti    ???
Opasna nam ova drzava ne sme ni da se pomisli a kamoli napise nesto na forumu sto nije u skladu sa zakonom :D :D :D

  Goci, ja tim ljudima skidam kapu! 
I molim ih da mi jave kada spremaju takvu akciju da im se i ja pridruzim! Postoji privatna poruka i kraj price...


 


 

peka les

Full member
Učlanjen(a)
22.12.2009.
Poruke
660
Broj reagovanja
0
milan_mj je napisao(la):
Svi ste kao mali gledali mnogo Balkanskog spijuna :D

Nemoj da te iznenadi ako te bude pozvao ILIJA CVOROVIC i ponudi ti kofu lipljena  :doh:  :D bice to nastavak Balkanskog spijuna samo sto ce se svati "Balkanski musicar"
 

crni

Hero member
Učlanjen(a)
10.09.2007.
Poruke
1.981
Broj reagovanja
0
Lokacija
Leskovac
japanac je napisao(la):
'Ej Crni, ako nas Milan lozi ovakvim nastupom, do jaja mu dobro ide, moram da priznam.  :lol:

Brate postoje tri opcije....

1.Tata mu je ministar ... sanse 5%
2.Decko je mafija ... sanse  :D  :D  :D  [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=I7NrSfuBXHc[/youtube]
3.Promeniti narodnu izreku i santimetre pretvotiti u milimetre 90%

 

peka les

Full member
Učlanjen(a)
22.12.2009.
Poruke
660
Broj reagovanja
0
:D :D :D :D
U poribljavanje se ne razumem ali bio nosio ko rambov noz,ako bi nosio  :hammerhead: :hammerhead: :D
 

pera

Hero member
Učlanjen(a)
24.01.2010.
Poruke
1.692
Broj reagovanja
1
Lokacija
Valjevo
Ladno napolju pa počinje prozivanje po forumima dok ne otopli, a kada otopli onda svako na svoju vodu pa kao je sejao tako će i žnjeti,IZVOLTE NA GRADAC  :whistle: ;)
 

peka les

Full member
Učlanjen(a)
22.12.2009.
Poruke
660
Broj reagovanja
0
A sad sledi ono od cega se krv ledi u zilama....... :wacko: :wacko:
 
Vrh Dno