Tamiš

Marushani

Full member
Učlanjen(a)
21.06.2007.
Poruke
606
Broj reagovanja
0
Lokacija
Giroc - Romania
Marushani je napisao(la):
Neke slike sa Tamisa u oktobru.
tamis1.jpg

tamis2.jpg

tamis3.jpg

tamis4.jpg

tamis5.jpg

tamis6.jpg

tamis7.jpg

tamis8.jpg
 

Šone

Hero member
Učlanjen(a)
04.01.2009.
Poruke
2.698
Broj reagovanja
0
Lokacija
Beograd
ekoljuba je napisao(la):
Sone sad ti toliko smeta sto je jedna stuka uginula na Joci u sled debilnog odnosa nekih likova ali ti ne smetaju horde mesarosa na Tamisu pored kojih barabar pecas!?! Daj ne budi smesan kome pokusavas da prodas tu pricu! 

E sad lepo moraćeš da nam pojasniš kako to Šone peca zajedno sa mesarošima (predpostavljam da su i krivolovci  jer mesare više nego što je zakon propisao)? Optužuješ i mene da sam mesaroš ili samo one sa kojima pecam? Zarad ljudi koji čitaju tražim da nam dostaviš dokaze za ovu optužbu ili mi se javno izvini za klevetu !
 

simpson_H

Hero member
Učlanjen(a)
13.05.2007.
Poruke
5.900
Broj reagovanja
6
Lokacija
Beograd
Šone je napisao(la):
Citat: ekoljuba  Novembar 13, 2011, 02:30:51 pm

Sone sad ti toliko smeta sto je jedna stuka uginula na Joci u sled debilnog odnosa nekih likova ali ti ne smetaju horde mesarosa na Tamisu pored kojih barabar pecas!?! Daj ne budi smesan kome pokusavas da prodas tu pricu!


E sad lepo moraćeš da nam pojasniš kako to Šone peca zajedno sa mesarošima (predpostavljam da su i krivolovci  jer mesare više nego što je zakon propisao)? Optužuješ i mene da sam mesaroš ili samo one sa kojima pecam? Zarad ljudi koji čitaju tražim da nam dostaviš dokaze za ovu optužbu ili mi se javno izvini za klevetu !

Prvo sam mislio da si samo egomanijak , posle sam mislio da si egomanijak i bezobrazan a sad zakljucih da si zesce ogranicen ako ne kapiras sta je Ljuba ovde rekao.  :D
Ali za to nema leka!


E da, i tuzi ga sudu za klevetu :hammer: :hammer:

 

crni

Hero member
Učlanjen(a)
10.09.2007.
Poruke
1.981
Broj reagovanja
0
Lokacija
Leskovac
Šone je napisao(la):
E sad lepo moraćeš da nam pojasniš kako to Šone peca zajedno sa mesarošima (predpostavljam da su i krivolovci  jer mesare više nego što je zakon propisao)? Optužuješ i mene da sam mesaroš ili samo one sa kojima pecam? Zarad ljudi koji čitaju tražim da nam dostaviš dokaze za ovu optužbu ili mi se javno izvini za klevetu !

Auuu bre opusti se covece niko te nije nizasta prozvao...Lepo ti covek napisao da pored tebe na Tamisu pecaju mesarosi(ne da si ti mesaros) i da ti to ne smeta da obilazis ovu vodu a ti na Joci to bode oci.

 

simpson_H

Hero member
Učlanjen(a)
13.05.2007.
Poruke
5.900
Broj reagovanja
6
Lokacija
Beograd
Crni, ne vredi mu pisati covece, on ne moze to da skapira jer je out of limit za njega :D

Kako bre da verujes nekome ko se ovako slika i na ovaj nacin potpisuje svoje slike. Fotka preuzeta sa musicarenje.top-forum.net :hammer:

:hammer:
 

Prilozi

  • ultimate kurac.jpg
    ultimate kurac.jpg
    50 KB · Pregleda: 481

japanac

Full member
Učlanjen(a)
08.03.2009.
Poruke
905
Broj reagovanja
21
Lokacija
Niš
Nemoj Boki u tu bolnu ranu da mi diraš- Top mušičarski forum.  :(

Istera me njihova pravna služba na prvu kad sam im udelio dobronameran komentar i sad se osećam mušičarski obogaljen jer ne mogu da pratim to čudo modernog informisanja.  :(
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.120
Broj reagovanja
1.183
Lokacija
Čačak
kao i vecinu drugih...jos malo ce sami sebe da banuju  :hammer:
 

japanac

Full member
Učlanjen(a)
08.03.2009.
Poruke
905
Broj reagovanja
21
Lokacija
Niš
Paaaaaa... banovali.  :(

Administrator banovao jednog člana (nekog gospodina Rajkovića  :D ) uz obrazloženje da je zloupotrebio privatne poruke.

I ja lepo (a kako drugačije) ga posavetujem za njegovo dobro, sa isključivo pretpostavkom da je pogledao tuđe poruke:

"Gosn. XXL, Vi ste, kako sam načuo, čovek od zakona.
Da li Vam je onda poznato da, iako forum može biti privatna svojina, gledanje tuđih privatnih poruka predstavlja krivični prekršaj. Ako se ne varam, sugerisali ste svojom izjavom o Ivičinoj zloupotrebi PM upravo povredu Zakona o javnom informisanju?!

Zašto se uredništvo ovog ili bilo kojeg foruma razlikuje u normalnim diskusijama forumaša od ostalih članova. Zar zdrava forum zajednica, i pored apsolutističkih prava vlasnika istog, nema za cilj razvijanje kvalitetnog i nekontaminiranog raznim uticajima pojedinaca verbalno opštenje?

Zar Mixmaster ne može sve ove „neistine“ da upotrebi kroz pravno legalno gonjenje klevetnika, ukoliko neki od iskaza Ivice R. nije istinit, tj. lažan, ukoliko pričamo o konačnoj potencijalnoj presudi?

Lepo bi bilo da nam objasnite neke stvari, jer nam je svima stalo do toga da na ovom forumu imamo slobodu da ubuduće pišemo bez straha od represije.

Hvala lepo.

Ivan Nedeljković".

Na to će on kako nije moguće da gleda privatne poruke.

Ja opet... znaš, naivno, onako, dobronamerno; u slučaju da nije znao... - "... skripta Vašeg foruma dozvoljava itekako gledanje tuđih poruka, a gotovo da sam siguran i izbrisanih poruka od strane forumaša...".

I... tu mi beše kraj. Liznu me munja.  :( :( :(

Eto, čak iz sete i nostalgije, čuvam screenshot-ove cele te diskusije.  :(


8)
 

japanac

Full member
Učlanjen(a)
08.03.2009.
Poruke
905
Broj reagovanja
21
Lokacija
Niš
Ma ja sve nešto fino- te ovamo te onamo, a znam da su ovde ovi dvojica neparlamentarni, pogotovo ovaj Jr.

:hammer:
 

Goci

Hero member
Učlanjen(a)
03.04.2007.
Poruke
2.772
Broj reagovanja
0
Lokacija
Niš
japanac je napisao(la):
Lepo bi bilo da nam objasnite neke stvari, jer nam je svima stalo do toga da na ovom forumu imamo slobodu da ubuduće pišemo bez straha od represije.
Kako kenjaš ko mlada foka!  :hammer:

E ako su te banovali.  :lol:

Tebi stalo...  :D :D :D
 
Vrh Dno