UV gelovi,lakovi i sva ostala prateća oprema,

eko

Hero member
Učlanjen(a)
19.02.2009.
Poruke
1.130
Broj reagovanja
72
Lokacija
Sjenica
Mislim da cu preko nekih veza u Svici poruciti ovu lampu sa setom koji kosta 49 CHF.

Sumi, sta mislis na to?
 

sumadinac

Full member
Učlanjen(a)
30.01.2006.
Poruke
988
Broj reagovanja
87
Lokacija
Ivanjica
Za hobiste odlicna kombinacija, ali kazem jos jednom samo na punjac i napravis mali stativ i udri.
 

Sreten

Newbie
Učlanjen(a)
27.11.2013.
Poruke
12
Broj reagovanja
0
Lokacija
Nis
Rade Strk u Pirotu treba da dobije kako kaze jeftine a dobre UV lampe.
A sto se tice lakova za nokte, ja goristim Golden Rose i preko njega dok je jos svez premazem nekim svajcarskim ucvrcivacem koji sam kupio u Lily drogeriji (300) din. Pokazalo se kao odlicno resenje, brze se susi, ojaca muvi, ne skida se i ne puca. Bitno je samo da se premaze dok je lak svez, ne kad se osusi jer onda pobeli.
A Bison Epoxi se pokazao kao odlicna zamena za UV lak, brzo se susi i iglicom ili cackalicom se odlicno nanosi.

Ovo su bar moja iskustva.....
 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.304
Broj reagovanja
326
Lokacija
Beograd
Srele imenjace moj ja sam probao Golden rose na gumici ( radio sam tela za pupe ) I istopio je kao nista..
 

sumadinac

Full member
Učlanjen(a)
30.01.2006.
Poruke
988
Broj reagovanja
87
Lokacija
Ivanjica
Svaki UV lak oslobadja toplotu kad se susi, ali neki dosta manju koja ne unistavama materijal. Tesko je naci nesto jeftino, a dobro!!!
 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.304
Broj reagovanja
326
Lokacija
Beograd
Ma Sumi ovaj lak za nokte sam stavio I istopio je odmah, znaci nije bilo ni s od susenja..
 

black panther

Hero member
Učlanjen(a)
02.09.2014.
Poruke
1.173
Broj reagovanja
2
Lokacija
Leskovac
Da kažem samo,golden rose lakovi su kao stvoreni za -bambule! Inače ovako kod drugih muva nemaju neku postojanost...:)
 

eko

Hero member
Učlanjen(a)
19.02.2009.
Poruke
1.130
Broj reagovanja
72
Lokacija
Sjenica
Maricu, predpostavljam da si se sluzio onim kineskim gumicama?
Njih bukvalno sve topi, lak, cement za zavrsni cvor, cak ih topi i neki od markera.
Jedino resenje ti je da nabavis lak na vodenoj bazi.
Skoro sam mogao da dodjem do dobrog laka i zaboravih da uzmem.... :'(
 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.304
Broj reagovanja
326
Lokacija
Beograd
E bre Eko pa sto bre  :doh:  a reci mi sta bih osim tih koineskih gumica mogao da koristim za pupe tulara..a da ih ne topi obican lak..
 

acko23

Senior member
Učlanjen(a)
01.07.2014.
Poruke
342
Broj reagovanja
0
maric je napisao(la):
E bre Eko pa sto bre  :doh:  a reci mi sta bih osim tih koineskih gumica mogao da koristim za pupe tulara..a da ih ne topi obican lak..
Imas Maricu dobre gumice za te stvari u svim bojama STRETCH GLASS  dobro leze na udici a cak i ne treba da se lakiraju jer imaju svoj sjaj i ne sklizavaju kao obicne gumice...
 

sumadinac

Full member
Učlanjen(a)
30.01.2006.
Poruke
988
Broj reagovanja
87
Lokacija
Ivanjica
Najbolji materijal za tela pupa tulara je Nymph skin trakica slican materijal kao latex, ima ga u dosta boja i dovoljno samo da namotas i dobijes segmente, mozes markerom sa gornje i donje strane da obojis i dobijes idealno telo.
 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.304
Broj reagovanja
326
Lokacija
Beograd
Jbt tacno tako..I lupam glavu ko magarac ne mogu da se setim xaaxaxaxax  :hammer: :hammer: :hammer:
 
Vrh Dno