Vlasina

crni

Hero member
Učlanjen(a)
10.09.2007.
Poruke
1.981
Broj reagovanja
0
Lokacija
Leskovac
Da ubacim i ja koju....

vlas4.jpg


vlas5.jpg


vlas3.jpg


vlas1.jpg


 

Prilozi

  • vlas 4.jpg
    vlas 4.jpg
    240,8 KB · Pregleda: 159
  • vlas 5.jpg
    vlas 5.jpg
    233,9 KB · Pregleda: 167
  • vlas 3.jpg
    vlas 3.jpg
    229,6 KB · Pregleda: 161
  • vlas 1.jpg
    vlas 1.jpg
    223,7 KB · Pregleda: 163

crni

Hero member
Učlanjen(a)
10.09.2007.
Poruke
1.981
Broj reagovanja
0
Lokacija
Leskovac
Kad na par ovakvih  mesta nisam uspeo da isprovociram ribu bilo mi je jasno da nece biti nista od ulova....

vlas2.jpg


vlas6.jpg


vlas7.jpg

 

strashni

Hero member
Učlanjen(a)
07.06.2008.
Poruke
1.870
Broj reagovanja
182
Lokacija
Kragujevac
e u tim situacijama se kaze da nema ribe...  ;) nikako da nisi znao ili da nije radila
 

becko

Full member
Učlanjen(a)
07.11.2006.
Poruke
771
Broj reagovanja
20
Lokacija
Bajina Basta- Vlasotince
Ovo su tereni  Tegosnica-Sastav reka ili se varam, nisam prepoznao mesta , a odavno nisam i bio.Po izgledu vode rekao bi da sneg jos nije poceo da se topi, a tek tad nema nista od pecanja.
  Svaka cast za fotke :tbumb:, proredi mi nostalgija momentalno :doh:.
 

crni

Hero member
Učlanjen(a)
10.09.2007.
Poruke
1.981
Broj reagovanja
0
Lokacija
Leskovac
Igore ovo je od Sastava reka prema C.Travi...Sneg se topi ali lagano i nije ga jos mnogo ostalo a voda je ledena.Nismo isli ispod Sastava jer odmah nizvodno na nekih 200-300m rade mini centralu.Prema Vlasotincu,ako se ne varam ih ima jos dve koju su zavrsene i kolko sam iz kola uspeo da vidim voda se preliva preko brane ne istice sa dna...Kako ce sve to uticati na zivot pastrmke u delovima ispod Sastava ne znam ali mislim da ce upropastiti reku nacisto.
Ali odnece to Vlasina nezvao se ja Nenad  :yeswink:
 

becko

Full member
Učlanjen(a)
07.11.2006.
Poruke
771
Broj reagovanja
20
Lokacija
Bajina Basta- Vlasotince
Vlasina trenutno http://www.hidmet.gov.rs/ciril/hidrologija/izvestajne/bezprognoza.php?hm_id=47640
veća od http://www.hidmet.gov.rs/ciril/hidrologija/izvestajne/bezprognoza.php?hm_id=47540 Južne Morave.
 

peka les

Full member
Učlanjen(a)
22.12.2009.
Poruke
660
Broj reagovanja
0
Interesantan podatak  :-\,Juzna Morava ce u narednom periodu biti jos u opedanju i najverovatnije ce dostici najmanji vodostaj u proteklih nekoliko godina.
 

crnigruja

Junior member
Učlanjen(a)
28.11.2011.
Poruke
63
Broj reagovanja
0
Lokacija
pancevo
VLASINA JE I MOJA REKA DETINJSTVA,NA NJOJ SAM PRVI PUT U ZIVOTU PECAO (cajke).definitivno najlepsa reka na jugu,ali se bojim da ce je upropastiti neodgovornim ponasanjem.LJUDI KOJI ZIVE U NJENOJ BLIZINI NEPOSTUJU MINIMALNE MERE NITI LOVOSTAJ.
 

sdj

Junior member
Učlanjen(a)
22.08.2009.
Poruke
35
Broj reagovanja
0
Kolege, kazite mi jeli istina da je na Vlasini dozvoljeno pecanje samo cetvrtkom i nedeljom.
 

crni

Hero member
Učlanjen(a)
10.09.2007.
Poruke
1.981
Broj reagovanja
0
Lokacija
Leskovac
Nije istina,pecaj slobodno...mislim kad za to dodje vreme.

p.s.A i da gresim ne znam ko ce to da te iskontrolise,ja gore ne sretoh ribocuvara od kad znam za sebe  :doh:  :'(
 

crnigruja

Junior member
Učlanjen(a)
28.11.2011.
Poruke
63
Broj reagovanja
0
Lokacija
pancevo
sdj je napisao(la):
Kolege, kazite mi jeli istina da je na Vlasini dozvoljeno pecanje samo cetvrtkom i nedeljom.
LUPAJU GLUPOSTI  STO RECE DRUG CRNI NE ZNAM NI DALI POSTOJI RIBOCUVARSKA SLUZBA
 
Vrh Dno