Vreme je da se proba na Juznoj Moravi

simpson_H

Hero member
Učlanjen(a)
13.05.2007.
Poruke
5.900
Broj reagovanja
6
Lokacija
Beograd
Terza je napisao(la):
Simpsone u to vreme ja Stradic bio izuzetno skup,mislim da je bio oko 290 dm...morao je nekako da se isplati...

i sta se koj moj ja ovde tebi pravdam,moja stvar je sta sam ja radio sa ribom

Terza u danasnje vreme skup je i Mercedes, mozda bi mogao da razmislis na tu temu, koliko je to u ribama? Mislim da stvarno nisam ni trazio da mi se pravdas za postupke, ali ja uvek polazim od toga da je ovo musicarski forum.
 

Terza

Senior member
Učlanjen(a)
21.03.2008.
Poruke
198
Broj reagovanja
0
Lokacija
Niš
simpson H je napisao(la):
Terza je napisao(la):
Simpsone u to vreme ja Stradic bio izuzetno skup,mislim da je bio oko 290 dm...morao je nekako da se isplati...

i sta se koj moj ja ovde tebi pravdam,moja stvar je sta sam ja radio sa ribom

Terza u danasnje vreme skup je i Mercedes, mozda bi mogao da razmislis na tu temu, koliko je to u ribama? Mislim da stvarno nisam ni trazio da mi se pravdas za postupke, ali ja uvek polazim od toga da je ovo musicarski forum.

...ma kako ti kazes...
 

zvezdan

Hero member
Učlanjen(a)
12.02.2008.
Poruke
3.918
Broj reagovanja
17
Dolazi vreme kapitalnih bucova,citam ovde da je Juzna Morava mutna cele godine,ili se izbistrila,Dunav je takodje mutan kao nikada u ovom periodu.Ovo je jako dobra okolnost za musicarenje jer je riba u haosu,bucov napada skoro sve sto mu naleti ispred gubice,kuriozitet je i to sto na svetle strimere koji su primereniji mutnoj vodi nece ni da cuje,ja ih hvatam na braon-sive.
 

Terza

Senior member
Učlanjen(a)
21.03.2008.
Poruke
198
Broj reagovanja
0
Lokacija
Niš
zvezdan je napisao(la):
Dolazi vreme kapitalnih bucova,citam ovde da je Juzna Morava mutna cele godine,ili se izbistrila,Dunav je takodje mutan kao nikada u ovom periodu.Ovo je jako dobra okolnost za musicarenje jer je riba u haosu,bucov napada skoro sve sto mu naleti ispred gubice,kuriozitet je i to sto na svetle strimere koji su primereniji mutnoj vodi nece ni da cuje,ja ih hvatam na braon-sive.

Pre 10-15 dana bio sam u Jandi iznad Slankamena i svo vreme dok smo bili tamo Dunav je nadolazio.
Na tom potezu se nalaze i 3 regulacije koje su obicno oko 2m iznad vode ali tada su bile 1-1,5m ispod vode i Dunav je imao neku ruznu belu boju...katastrofa,bez camca nismo mogli ni da prismrdimo...
Da nije taj talas tek sad stigo do tebe?
U tvom slucaju jeste dobro sto se Dunav trenutno zamutio ,bucov tad zna da podivlja ali kod nas je chemer,Morava nije mutna zbog kisa ili cega vec nego zbog otpadnih voda V.Hana sto nikako nije dobro  :( .
Koliko se ja secam Morava je dobila tu kaka boju negde pocetkom Maja i nikako da se sredi (poslednja 3-4 dana se kao malo izbistrila),a to se redovno desava 4-5 godina unazad i ima da se desava dok god neko ne baci bombu na fabriku jel ocigledno da ne postoji drugo resenje...
Morava je po defaultu topla reka ali ove godine je to preterano (verovatno zbog neke hemijske reakcije koja se odvija u vodi i oslobadja toplotu),pre par dana imala je sigurno 30c ako ne i vise,riba je sva mlitava i bezvoljna...uzas
 

lucky

Founding father
Urednik
Učlanjen(a)
14.11.2005.
Poruke
2.068
Broj reagovanja
2
Lokacija
Niš, Srbija
simpson H je napisao(la):
ali ja uvek polazim od toga da je ovo musicarski forum.
Ovo nije samo musicarski forum. Ovde se pljujemo, gusimo, podjebavamo, proserevamo, mrzimo i volimo, skalpamo ljubavi i neprijateljsta, a sve u cilju ZABAVE. Ako i pisemo o musicarenju super, pocetnici mogu da nauce nesto, bolji da se usavrse, a ostali se zabavljaju. Tako je bilo, tako ce i ostati. Samo zezanje do zore :whistle:
 

simpson_H

Hero member
Učlanjen(a)
13.05.2007.
Poruke
5.900
Broj reagovanja
6
Lokacija
Beograd
dr.lucky je napisao(la):
simpson H je napisao(la):
ali ja uvek polazim od toga da je ovo musicarski forum.
Ovo nije samo musicarski forum. Ovde se pljujemo, gusimo, podjebavamo, proserevamo, mrzimo i volimo, skalpamo ljubavi i neprijateljsta, a sve u cilju ZABAVE. Ako i pisemo o musicarenju super, pocetnici mogu da nauce nesto, bolji da se usavrse, a ostali se zabavljaju. Tako je bilo, tako ce i ostati. Samo zezanje do zore :whistle:
Daj onda stavi neki podnaslov u vezi toga. Kako god se okrene, cim otvorim ovu stranicu pise mi musicarenje.org-musicarska zajednica. Napisi onda "Musicarenje-pljuvanje,gusenje, podjebavanje, proseravanje, sklapanje ljubavi i neprijateljstva-sve u cilju zabave" a moze i jedan mali podforum "prodaja ribe, ubijanje pistoljem, sike iz sudopere i kade, ribe na varalice i klanje riba".

Dobro znas da sam emotivno vezan za ovaj prvi (tada je valjda bio samo musicarski) forum, i uvek cu se truditi da se forum ocisti od suma koji nikako ne ide uz pojam musicarenje. Naravno to je samo moje misljenje, ako neko ima drugacije shvatanje musicarenja, spreman sam da ukrstim argumente sa njim i dokazem da slike iz sudopere, price o 44magnum umesto meredova,kastmasteri, pilkeri i varalice za bucova, prodaja ribe i slicno, nisu nikada bili vezani za pojam "musicarenje".
 

Goci

Hero member
Učlanjen(a)
03.04.2007.
Poruke
2.772
Broj reagovanja
0
Lokacija
Niš
simpson H je napisao(la):
"prodaja ribe, ubijanje pistoljem, sike iz sudopere i kade, ribe na varalice i klanje riba".
Žabobatis influnca! Hitno kod doktora!  :D
 

lucky

Founding father
Urednik
Učlanjen(a)
14.11.2005.
Poruke
2.068
Broj reagovanja
2
Lokacija
Niš, Srbija
Ovo je musicarski forum, gde se skupljaju musicari. Naravno da se pise o musicarenju, ali zasto samo o musicarenju da se prica??? Extremno nemam niti vremena niti volje da ponovo i ponovo i ponovo objasnjavam svrhu ovog foruma. Kome je jasno super, kome nije, sta da mu radim! :smoke:
 

MMartic

Hero member
Učlanjen(a)
16.05.2006.
Poruke
3.721
Broj reagovanja
134
Lokacija
Pančevo
dr.lucky je napisao(la):
simpson H je napisao(la):
ali ja uvek polazim od toga da je ovo musicarski forum.
Ovo nije samo musicarski forum. Ovde se pljujemo, gusimo, podjebavamo, proserevamo, mrzimo i volimo, skalpamo ljubavi i neprijateljsta, a sve u cilju ZABAVE. Ako i pisemo o musicarenju super, pocetnici mogu da nauce nesto, bolji da se usavrse, a ostali se zabavljaju. Tako je bilo, tako ce i ostati. Samo zezanje do zore :whistle:

E - ja obožavam ovu nastranu notu ovog sajta i njegovog tvorca :tbumb:
 

ttttt

Full member
Učlanjen(a)
01.04.2006.
Poruke
748
Broj reagovanja
1
Lokacija
Nis
Milanče je napisao(la):
E - ja obožavam ovu nastranu notu ovog sajta i njegovog tvorca :tbumb:

Mozda nisi primetio i nastranu notu clanova ovog foruma  :bleh: . (seti se samo pesme koju su reklamirali gringo i lazza u shout box-u pre par dana  :tbumb:)
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
dr.lucky je napisao(la):
Ovo je musicarski forum, gde se skupljaju musicari. Naravno da se pise o musicarenju, ali zasto samo o musicarenju da se prica??? Extremno nemam niti vremena niti volje da ponovo i ponovo i ponovo objasnjavam svrhu ovog foruma. Kome je jasno super, kome nije, sta da mu radim! :smoke:

The Show Must Go On
[flash=400,400]http://www.youtube.com/v/4ADh8Fs3YdU&hl=en&fs=1[/flash]

:smoke:
 

simpson_H

Hero member
Učlanjen(a)
13.05.2007.
Poruke
5.900
Broj reagovanja
6
Lokacija
Beograd
sebastian je napisao(la):
dr.lucky je napisao(la):
Ovo je musicarski forum, gde se skupljaju musicari. Naravno da se pise o musicarenju, ali zasto samo o musicarenju da se prica??? Extremno nemam niti vremena niti volje da ponovo i ponovo i ponovo objasnjavam svrhu ovog foruma. Kome je jasno super, kome nije, sta da mu radim! :smoke:

The Show Must Go On
[flash=400,400]http://www.youtube.com/v/4ADh8Fs3YdU&hl=en&fs=1[/flash]

:smoke:

Gde nadje tog guzicara da pustis :D
 
Vrh Dno