Zasavica

peruci

Newbie
Učlanjen(a)
12.09.2009.
Poruke
6
Broj reagovanja
0
konacno i ja da osetim stuku na musicarcu.mala je ali za pocetak je dovoljno dok malo ne razradim taktiku i tehniku.lovio sam ih uspesno na jerkove i povrsince il ovo je nesto novo za mene.slika je losa jer sam bio sam,sve mokro a i da ne mucim ribu.
 

Prilozi

  • PB190010.jpg
    PB190010.jpg
    232,4 KB · Pregleda: 382

gringo

Hero member
Učlanjen(a)
26.05.2007.
Poruke
1.256
Broj reagovanja
0
Lokacija
Nis
Druze peruci dobrodosao na forum. Cestitam na prvom ulovu stuke na musicarac :tbumb: samo promeni hvat stuke. Verujem da ti prsti nisu u skrgama ali lako mogu tamo da skliznu, a to je ipak najranjivije mesto svake ribe.
 

Djole Nis

Hero member
Učlanjen(a)
24.10.2007.
Poruke
2.854
Broj reagovanja
1
Lokacija
Nis, Serbia
peruci je napisao(la):
konacno i ja da osetim stuku na musicarcu.mala je ali za pocetak je dovoljno dok malo ne razradim taktiku i tehniku.lovio sam ih uspesno na jerkove i povrsince il ovo je nesto novo za mene.slika je losa jer sam bio sam,sve mokro a i da ne mucim ribu.

Tako malo i stuka sa Zasavice. Ipak si imao i srece pored otvorene kopce  :( ;)

Naravno dobrodosao
 

gegula

Hero member
Učlanjen(a)
14.10.2009.
Poruke
2.674
Broj reagovanja
0
jooooooooooj tajooooooo kaka ti lepa stuja :lol: :lol: :lol: :drool:
 

Šone

Hero member
Učlanjen(a)
04.01.2009.
Poruke
2.698
Broj reagovanja
0
Lokacija
Beograd
navezao sam gomilu strimera ,poppera,zonkera  treba to testirati ovih dana na Zasavici ...
 

Šone

Hero member
Učlanjen(a)
04.01.2009.
Poruke
2.698
Broj reagovanja
0
Lokacija
Beograd
Jebiga nisam ih testirao na Zasavici od kada sam napisao taj post ali evo jedne informacije ako neko ide na Zasavicu  ,čuo sam se sa Deda Perom koji je inače tamo glavni što se tiče čamaca i dozvola i kaže da je voda ogromna kao i da je preplavila trsku iha -ha .... niko ne peca već neko vreme ... 
 

Rancic

Hero member
Učlanjen(a)
26.09.2008.
Poruke
1.165
Broj reagovanja
0
Možda ne proleće, kad padnu vode i prođe lovostaj na štuku, mi iz KG napravimo jednu ekskurziju na zasavicu.
Naravno, javljamo ti se ranije da dogovoriš sve sa Deda Perom, pa da pičimo zajedno, ako si raspoložen.
 

gegula

Hero member
Učlanjen(a)
14.10.2009.
Poruke
2.674
Broj reagovanja
0
joj rancicu,druze,javi se ti peruciju i nikom drugom,niko vise stuke iz zasavice nije izvadio od njega. peruci je tata tamo :yeswink: :yeswink: :yeswink: ....cak sta vise ne treba ti camac  a ni dozvola,peruci ce da ti pomogne sto posto,nema greske.......
 

Rancic

Hero member
Učlanjen(a)
26.09.2008.
Poruke
1.165
Broj reagovanja
0
Hvala ti Gegula, nisam znao. Svejedno, javićemo se i njemu i Šonetu. Od viška nikad nije bolela glava.
 

peruci

Newbie
Učlanjen(a)
12.09.2009.
Poruke
6
Broj reagovanja
0
Naravno da cu pomoci svakom ko bi hteo da peca na Zasavici samo nemoj Gegula da preterujes sa hvalama.Inace voda je u ovom trenutku najmanje za metar veca nego jesenas a cuo sam da je upecano par stuka pre 10-15 dana.
 

Šone

Hero member
Učlanjen(a)
04.01.2009.
Poruke
2.698
Broj reagovanja
0
Lokacija
Beograd
ni čamac ,ni dozvola ,mogu li i ja da se javim peruciju ako je tako ?
 

peruci

Newbie
Učlanjen(a)
12.09.2009.
Poruke
6
Broj reagovanja
0
Naravno,jos ti zapakujem i jednog dabra kad krenes  :D
 

Šone

Hero member
Učlanjen(a)
04.01.2009.
Poruke
2.698
Broj reagovanja
0
Lokacija
Beograd
Nemoj sad da se vadiš prijatelju  ??? kad nagrnemo kod tebe ima sve da se puši ko na zasavičkoj štukijadi  :D
 

Šone

Hero member
Učlanjen(a)
04.01.2009.
Poruke
2.698
Broj reagovanja
0
Lokacija
Beograd
Bez zezanja dobra je voda za mušičarenje ali iz čamca naravno ,čak mislim da bi bila super i leti ono kad je trava po površini ,Peruci šta misliš jel moguće tada juriti po samoj površini sa popperima ,jel može čamac da se probije kroz onu travuljinu ? A po meni bi  po velikoj vodi bio dobar onaj kanal  kroz trsku od perine kuće levo gde se sužava Zasavica na svega par metara ,probijao sam se tamo kroz trsku i video sam sve i svašta ali je dan bio očajan sunce ,bez vetra - voda bonanca ,kara za mušičarenje tako da se nisam proslavio ...
 
Vrh Dno