Bas u Šumaricama

gegula

Hero member
Učlanjen(a)
14.10.2009.
Poruke
2.674
Broj reagovanja
0
daj neke slike od sumarica.........to je jezero pored hale jezero ako se ne varam a u toj hali sam igrao nekooliko puta ali sam jezero video samo onako krajickom oka.....
 

Šone

Hero member
Učlanjen(a)
04.01.2009.
Poruke
2.698
Broj reagovanja
0
Lokacija
Beograd
Čim ugrabim priliku eto me u Šumaricama  ..da vidim tog Bassa
 

strashni

Hero member
Učlanjen(a)
07.06.2008.
Poruke
1.870
Broj reagovanja
182
Lokacija
Kragujevac
gegula je napisao(la):
daj neke slike od sumarica.........to je jezero pored hale jezero ako se ne varam a u toj hali sam igrao nekooliko puta ali sam jezero video samo onako krajickom oka.....

Nije druze, to je jezero na Bubnju, a Sumaricko je u spomen parku Sumarice, i na tom drugom je pusten bas ali se nije primio, vise puta sam kacio po neku sliku sa sumarickog ali ajde opet

Ova slika je pogled sa brane, desno vidis kej, u daljini, u martu smo ga tu fatali ali posle toga mrka kapa...
 

Prilozi

  • ALIM0515.jpg
    ALIM0515.jpg
    77,5 KB · Pregleda: 169

strashni

Hero member
Učlanjen(a)
07.06.2008.
Poruke
1.870
Broj reagovanja
182
Lokacija
Kragujevac
Šone je napisao(la):
Čim ugrabim priliku eto me u Šumaricama  ..da vidim tog Bassa

Javi se kad dodjes da se upoznamo i da ti pokazem mesta ali prvo s javi da ne bijes put bezveze, iskreno, znamo da ga ima dosta ali samo ga dobijamo u jednom periodu u toku godine. Na najboljim mestima gde ga sigurno mozemo stalno dobijati je proglaseno prirodno mrestiliste i tu je zabranje ribolov cele godine. Na slici je to skroz na kraju u daljini.
 

Rancic

Hero member
Učlanjen(a)
26.09.2008.
Poruke
1.165
Broj reagovanja
0
Gegula,
imaš sliku šumaričkog jezera ovde na prvoj strani.
 

ekoljuba

Full member
Učlanjen(a)
16.08.2007.
Poruke
616
Broj reagovanja
0
Odakle vam te nebulozne ideje da se igrate Boga!!! Sa kojim referencam ti tvrdis da treba nesto da zivi u zasavici pa zbog takvih genijalaca i ne mozes da vidis umbru! Slabo ti poznajes zasavicu i prirodu tamo jel bi onda bio bi upoznat da tamo ima, bandara i bucova. Zasavica je zasticeno prirodno dobro sa svojim posebnim odlikama i koliko toliko ocuvanom prirodom. Zbog takvih nepromisljenih izleta nam i plivaju u vodama terpani i babuske i ostala govna. Ajde da ti je palo napamet u neko vestacko jezero da pustis basa nego u Zasavicu verovatno jedino sigurno staniste umbre(globalno ugrozene vrste cije populacije se nalze samo u fragmentima) u Srbiji. Strasno sta nama pada napamet stvarno u gluposti uvek prednjacimo.

A i ti Goci si prolupao  :hmmmm: :hmmmm: :hmmmm: pa predlazes bare na uscu Drine u Savu i to nije ni malo pametno, jedino gde mogu da svatim da ima smisla pustati basa to su vestacka jezera gde nema mogucnost da se prirodno siri dalje i da su vec nastanjena babuskom, terpanom i drugim g....!!!
 

gegula

Hero member
Učlanjen(a)
14.10.2009.
Poruke
2.674
Broj reagovanja
0
bandara ima, a bucova moj drug upeco na belog tvistera s proleca kad jede ko lud ,imo je blizu 2kg :bye: :bye: :bye: :bye: :bye:...... a bas ce vec doci kad tad kao sto je dosao regan i babuska.......pa sad i tostolobici.....
 

Goci

Hero member
Učlanjen(a)
03.04.2007.
Poruke
2.772
Broj reagovanja
0
Lokacija
Niš
ekoljuba je napisao(la):
A i ti Goci si prolupao  :hmmmm: :hmmmm: :hmmmm: pa predlazes bare na uscu Drine u Savu i to nije ni malo pametno, jedino gde mogu da svatim da ima smisla pustati basa to su vestacka jezera gde nema mogucnost da se prirodno siri dalje i da su vec nastanjena babuskom, terpanom i drugim g....!!!
Slažem se. Ovo za bare je bilo u fazonu: ako baš moraš da ga pustiš, nemoj u Zasavicu ko Boga te molim, pusti u obližnje bare.
 

gegula

Hero member
Učlanjen(a)
14.10.2009.
Poruke
2.674
Broj reagovanja
0
te bare goci koje ti inace pominjes s proleca kad krene voda da nadolazi preplavi sve jednu rupu i poplavi do nasipa skroz,,,,,tako da onda ti je isto ubacio ga u savu ili drinu ili te bare...
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
greškom sam ovu temu prebacio ali evo i vratio nazad... :lol:  :firends:
 

Šone

Hero member
Učlanjen(a)
04.01.2009.
Poruke
2.698
Broj reagovanja
0
Lokacija
Beograd
Opet taj  Bas  :D  :hammer: ;jel ostao koji u Šumaričkom posle inkriminisanih radnji sa jezerom ?
 

Goci

Hero member
Učlanjen(a)
03.04.2007.
Poruke
2.772
Broj reagovanja
0
Lokacija
Niš
A šta je bilo sa jezerom?

Šumarice su inače fino popunjene basom, a prava sezona kreće kada se završi kupačka sezona. Možda baš danas!  :)
 

Šone

Hero member
Učlanjen(a)
04.01.2009.
Poruke
2.698
Broj reagovanja
0
Lokacija
Beograd
Greška ..Gružansko ..ali tamo nema basa ...valjda  :D
 
Vrh Dno