Jezero "Joca", Ečka

gegula

Hero member
Učlanjen(a)
14.10.2009.
Poruke
2.674
Broj reagovanja
0
heheheheeee........ eto vam prilike da okupate i testirate popere i stucije strimere u dolazecu nedelju ,naime,takmicenje u lovu stuke na bari zasavici...pa izvolite,inace u zadnje dve nedelje radi odlicno i pecaju se komadi i preko 5kg...........
 

Prilozi

  • PB090005.jpg
    PB090005.jpg
    83,5 KB · Pregleda: 481
  • P4110047.jpg
    P4110047.jpg
    193,9 KB · Pregleda: 527

Šone

Hero member
Učlanjen(a)
04.01.2009.
Poruke
2.698
Broj reagovanja
0
Lokacija
Beograd
gegula a kakve sad ovo veze ima sa Jocom i Ečkom ?  :hammer:
p.s testiramo testiramo i strimere i popere a bogami i zonkere  :bleh: btw ko je imao štuku preko 5 kg aj ne zajebavaj...

05112009596resize.jpg
 

gegula

Hero member
Učlanjen(a)
14.10.2009.
Poruke
2.674
Broj reagovanja
0
:D :D :D :D :D :D zasto si zao................jel ova preko..... :bleh: :bleh:
 

Prilozi

  • ABCD0001.JPG
    ABCD0001.JPG
    122,2 KB · Pregleda: 412

Filip

Senior member
Učlanjen(a)
10.04.2009.
Poruke
201
Broj reagovanja
0
Lokacija
Osijek
preko su sam one na strimera ove na varalicu su do 4 i pol  :D
 

shomi

Senior member
Učlanjen(a)
29.08.2006.
Poruke
205
Broj reagovanja
0
Nisam bio, a mislim da znam gde se nalazi jezero ''Joca'', verovatno dobilo ime po gazdi, dosta mojih prijatelja je bilo tamo, precka, niko nije ulovio nista, ne kazem da drugi nisu,  ali dosta ekipa je bilo, dosta para ( eura za nista ), ljudi koji su blizi tim terenima, i koji ilole poznaju kraj, znaju da ima mali milion destinacija, Belo blato, Carska bara, kanal Karas, Ecka jezero itd., itd., na kojim se ne placa, ili se placa neka sica od dnevne dozvole ( ne znam tacno nisam odavno bio ). Mesta nisu napadnuta, 99%, i veca mogucnost je da se uhvati riba, i trofejnija, ko ne zna terene, ima Google Earth, ko nema ni to vodicu ih ja, nista ne obecavam kao sto ni ovi ne obecavaju nista, toliko...
 

Goci

Hero member
Učlanjen(a)
03.04.2007.
Poruke
2.772
Broj reagovanja
0
Lokacija
Niš
shomi je napisao(la):
...dosta mojih prijatelja je bilo tamo, precka, niko nije ulovio nista...
Da li su svi pecali samo mušičarenjem?
 

ekoljuba

Full member
Učlanjen(a)
16.08.2007.
Poruke
616
Broj reagovanja
0
Shomi onda ti prijetelji slabo znaju da pecaju!!! Ja svaki put kada sam bio stuke su hvatane na varalicu i kedere nekad bolje nekad slabije ali uvek je bilo ulova od 1.5 kg do nekih 8-9kg! I na fly je skoro uvek bilo neke akcije ali znatno manje nego na varalice!
 

ekoljuba

Full member
Učlanjen(a)
16.08.2007.
Poruke
616
Broj reagovanja
0
Doduse prvi odlazak i poslednji su bili bas losi dani za pec i nije bilo nikakve akcije na fly ali na varalice je uhvacena po neka!!!
 

Šone

Hero member
Učlanjen(a)
04.01.2009.
Poruke
2.698
Broj reagovanja
0
Lokacija
Beograd
shomi je napisao(la):
Nisam bio, a mislim da znam gde se nalazi jezero ''Joca'', verovatno dobilo ime po gazdi, dosta mojih prijatelja je bilo tamo, precka, niko nije ulovio nista, ne kazem da drugi nisu,  ali dosta ekipa je bilo, dosta para ( eura za nista ), ljudi koji su blizi tim terenima, i koji ilole poznaju kraj, znaju da ima mali milion destinacija, Belo blato, Carska bara, kanal Karas, Ecka jezero itd., itd., na kojim se ne placa, ili se placa neka sica od dnevne dozvole ( ne znam tacno nisam odavno bio ). Mesta nisu napadnuta, 99%, i veca mogucnost je da se uhvati riba, i trofejnija, ko ne zna terene, ima Google Earth, ko nema ni to vodicu ih ja, nista ne obecavam kao sto ni ovi ne obecavaju nista, toliko...
Ključna reče je "Nisam bio"
Shomi ti drugari se šale ,veruj mi...
inače Kanal Karaš je urnisan ribokradjom tj mrežama ,ima jedna ili dve ekipe rade i strujom ...

gegula je napisao(la):
:D :D :D :D :D :D zasto si zao................jel ova preko..... :bleh: :bleh:
Jao Gegula da ima i dalje Karme na forumu ala bih ti nalupao minusa  :D  :rambo:
 

Goci

Hero member
Učlanjen(a)
03.04.2007.
Poruke
2.772
Broj reagovanja
0
Lokacija
Niš
ekoljuba je napisao(la):
..ali na varalice je uhvacena po neka!
Čupa u subotu 3 komada, 2 veće preko 5 kg. Dakle udari "po neka".  :D

Malo slika da dodatno motiviše drugare mušičare da probaju!

Evo te dve "čupave":

dwerer008Medium.jpg


dwerer026Medium.jpg


Šomi verovatno redovno mlati ovakve na Karašu i Carskoj bari!  :D

Nego zar je na Carskoj bari dozvoljeno pecanje? Mislim za obične smrtnike, znam da carevi, faraoni i kadinali smeju!  :lol:
 

zvezdan

Hero member
Učlanjen(a)
12.02.2008.
Poruke
3.918
Broj reagovanja
17
Je li moguće da je strimer toliko inferiorniji od varalice na Joci?!
S obzirom da je u pitanju veliko vodeno prostranstvo , ne bih bacao strimer bez cucle ili magic head-a!
 

ekoljuba

Full member
Učlanjen(a)
16.08.2007.
Poruke
616
Broj reagovanja
0
Glavni je problem po meni je ogromna voda i ne postojanja pravila gde se stuke parkiraju! Redje su uz trsku ili neke takve prepreke vec se parkiraju u travu bez nekog reda! I na jednom mestu retko se javi vise komada!!! Sa varalicom nekom tezom dzerk kasika itd se preceslja po mojoj proceni 5-6 puta vise terena. 3-4 puta duzi zabacaji plus se sve brze radi nema mahanja koje oduzima vremena plus dodaj jacu vibraciju koja moze da izazove stuku sa vece daljine na napad!!! Probao sam i jedno i drugo i ne pricam napamet! I ja sam u pocetku bio iznenadjen tom prednoscu varalice u odnosu na strimere, jer iz predhodnog iskustva na manjim vodama nisam doziveo da varalica bude u prednosti nad strimerima ali sam posle dva izlaska shvatio u cemu je fazon!
 

zvezdan

Hero member
Učlanjen(a)
12.02.2008.
Poruke
3.918
Broj reagovanja
17
Ok,ovo za brzinu pretraživanja terena i daljinu zabačaja jeste ogromna prednost varalice u odnosu na strimer.Zato bih ja stavio cuclu.Ipak strimer sa takvim dodatkom ima više šansi na tako velikoj vodi!
 
Vrh Dno