Kvazi vesti iz sveta mušičarenja

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.119
Broj reagovanja
1.179
Lokacija
Čačak
Vrana, istina sve sto si rekao. Zao mi je sto nemam odstampanu pretnju prokletstvom koje ostavljaju na parkingu.
Sad bez sale, to je sve samo nije hriscanski. To sto zakljucaju parking pa neko ostane unutra mi je ok. Ogradjen je, postujem, pise lepo kad se zatvara i to postujem. Al pretnje su sve samo ne duh nase vere.

Sent from my ATH-AL00 using Tapatalk

 

dzolix

Full member
Učlanjen(a)
24.02.2016.
Poruke
573
Broj reagovanja
0
Lokacija
Banjaluka
Ovo sam vec gledao na tv,, ima reportaza  :)  Vrana  nije ni cudo da vas napadaju kad vide na kakve muhe lovite (aleksandra) koje nagone mlade monahinje na blud ,  trebate koristiti ove sto oholi koristi krstaste sa rafijom  samo te sa religijoznim predznakom onda nece biti problema,,,
 

89kobra

Full member
Učlanjen(a)
25.05.2015.
Poruke
514
Broj reagovanja
48
Lokacija
Jagodina
Hahahahahah znaci ako dodjem u Aprilu da se klonim Ćelija... :D

Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока

 

neca011

Full member
Učlanjen(a)
12.11.2013.
Poruke
648
Broj reagovanja
3
Vrana gotov si... Očekuj Oca Branislava da ti pokuca na vrata ovih dana.  :hammer:
Ima da te zakači za njegov Harley Davidson i da te odvuče do crne reke gde ima da te tuče lopatom dok ne istera zlo iz tebe....a utera dobro  :D
 

vrana

Hero member
Učlanjen(a)
19.06.2013.
Poruke
1.403
Broj reagovanja
219
Lokacija
Beograd
Hvala svima na komentarima  :tbumb:
Vlado, ni ja ne sačuvah "molbu", ali to i nije toliko važno. Važno je da sam je, hteo - ne hteo, upamtio. Žalim što tu ima prostora za ovakvu priču, ali to do mene nije  :nowink:

Mafke, citat koji si postovao u celosti potpisujem! Svaki misleći um izgrađuje odnos i sud o stvarima, bićima i pojavama oko sebe, to je prosto stanje stvari. Sebi dajem za pravo da osudim, bilo pozitivno ili negativno, svet čiji sam deo, ali nikada sebi ne dajem za pravo da presuđujem. Apsolutno svima dozvoljavam jednak odnos prema meni.  :)

Miki, za nju sam ja manji od crva, tako da nema brige  :yeswink:

Dzolix, Kobra... Pazite se!  :D

Neco, tebi sam hteo da odgovirim, ali neko mi kuca na vrata... lopatom  :whistle:
 

smoker13

Senior member
Učlanjen(a)
10.09.2012.
Poruke
411
Broj reagovanja
21
Hahahahahaha... Doktore Vrana svaka cast!  :D mani se skidanja kamenca idi ti u blogerke  :-X blogere, to je sad moderno i lepo se zivi, ako ne lazu! 
 

vrana

Hero member
Učlanjen(a)
19.06.2013.
Poruke
1.403
Broj reagovanja
219
Lokacija
Beograd
To mi i jeste ideja, ovo su prvi koraci  :hammer:
Hvala, druže!!!  :)
 

pera

Hero member
Učlanjen(a)
24.01.2010.
Poruke
1.692
Broj reagovanja
1
Lokacija
Valjevo
Sva sranja na parkingu su nastala zbog vladimira i sretena,da nisu gologuzi na iednoj nozi skakutali u svitanje sve bi bilo ok. Ovako monahinje pomislile da igarju neke paganske igre u slavu boga peruna,a oni samo navlacili kombinezon na tja nacin . Mada je.i profa imao udela ali je on mqhao necim drugim .
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.119
Broj reagovanja
1.179
Lokacija
Čačak
Jbga.... Mora neko inicijator inkvizicije da bude :)

Sent from my ATH-AL00 using Tapatalk

 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.280
Broj reagovanja
318
Lokacija
Beograd
Pero sinoc sam procitao novu pricu i moram reci jebao si jeza u ledja  :hammer: bolje da se nisi javljao i davao mu povoda za pricu " Jang trovac iz Male Krsne " xaxaxaxa
 

MMartic

Hero member
Učlanjen(a)
16.05.2006.
Poruke
3.721
Broj reagovanja
134
Lokacija
Pančevo
pera je napisao(la):
Sva sranja na parkingu su nastala zbog vladimira i sretena,da nisu gologuzi na iednoj nozi skakutali u svitanje sve bi bilo ok. Ovako monahinje pomislile da igarju neke paganske igre u slavu boga peruna,a oni samo navlacili kombinezon na tja nacin . Mada je.i profa imao udela ali je on mqhao necim drugim .

Ma nemoj ;) Nego, možda su pročitale onu moj pričicu : http://www.musicarenje.org/forum/index.php?topic=883.msg10035#msg10035 tamo ih pominjem :)
 

vrana

Hero member
Učlanjen(a)
19.06.2013.
Poruke
1.403
Broj reagovanja
219
Lokacija
Beograd
pera je napisao(la):
Sva sranja na parkingu su nastala zbog vladimira i sretena,da nisu gologuzi na iednoj nozi skakutali u svitanje sve bi bilo ok. Ovako monahinje pomislile da igarju neke paganske igre u slavu boga peruna,a oni samo navlacili kombinezon na tja nacin . Mada je.i profa imao udela ali je on mqhao necim drugim .
Ne verujem, Pero, da bi pop Ćira i pop Spira to radili a profa mi jeste sumnjiv, ipak je on sklon egzaktnim naukama, pritom dok se presvlači peva Sympathy for the Devil  :hammer:
 

MMartic

Hero member
Učlanjen(a)
16.05.2006.
Poruke
3.721
Broj reagovanja
134
Lokacija
Pančevo
Ja sam dokazani nekršteni antihrist :naughty: Evo i meni se mati Glikerija uljudno unapred zahvalila. Inače smatram da je dotični potez zabrane parkiranja na njihovom parkingu zaista teško razumljiv. Bilo kom razumnom biću... Neka im ga, sa svom sramotom koju takva politika nosi...
 

Prilozi

  • ManastirCelije1024.jpg
    ManastirCelije1024.jpg
    77,7 KB · Pregleda: 113
Vrh Dno