TEHNIKE ZABACAJA

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
black ant je napisao(la):
može li me neko uputiti gdje da nabavim neke filmove ili literaturu, nemam nikog da mi može pokazat bilo šta o mušičarenju.......

Ako te zanima zabacivanje, sve ti je u filmu "Advanced Fly Casting" with Doug Swisher u produkciji 3M Scientific Anglers. Ja imam originalni DVD, a tebi preporučujem da naručiš jedan iz neke bolje trgovine. Ima ga u svakoj.
doug_swisher_head_iya9.jpg
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
U Srbiji imaš samo piratske kopije, koje se reklamiraju u nekim časopisima i mogućnost da poštom naručiš iz inostranstva.
 

black ant

Newbie
Učlanjen(a)
17.02.2008.
Poruke
17
Broj reagovanja
0
blizu sam rijeke une kod h.kostajnice, ovdje nitko ne mušičari pa nemoš ništ ni čut, nešto skidam s neta ali nije to to treba mi netko pokazat, hoće li biti negdje u blizini nekakav tečaj?????
 

rabbit

Full member
Učlanjen(a)
07.07.2007.
Poruke
703
Broj reagovanja
0
Lokacija
Novi Sad
Prijeđi malo u BiH,pa kreni uzvodno Unom,sigurno neko mušičari. :tbumb:

Una je ipak jedina,a na njoj možeš lako steći svoje prve mušičarske korake.Ja sam je trošio na ulivu u Savu.Samo put pod noge,pa Bosnom i nemoš omanut.
 

compshop

Hero member
Učlanjen(a)
09.07.2007.
Poruke
1.245
Broj reagovanja
2
Lokacija
Arandjelovac
evo ga link, zanimljiv prikaz
http://www.takemefishing.org/fishing/fishopedia/how-to-fish/fishing-techniques
 

Looka

Newbie
Učlanjen(a)
25.05.2008.
Poruke
5
Broj reagovanja
0
Zdravo svima, zovem se Luka, nov sam na forumu, dolazim iz Leskovca, imam petnaest godina, varalicarim skoro godinu dana... Imam zelju da musicarim od kad sam poceo da pecam, pa sam za svoj rodjendan dobio od oca musicarsku opremu. Trudim se da naucim ovu tehniku ribolova ali mi loshe ide. Imam problema sa zabacivanjem musice. Kanap mi se uvek uvrti kada pokusam da zabacim musicu u vodu, takodje i vodjenje musice. I kad bi neko mogao da me upozna sa onovnim vrstama musica.

Pozdrav
 

ttttt

Full member
Učlanjen(a)
01.04.2006.
Poruke
748
Broj reagovanja
1
Lokacija
Nis
Looka je napisao(la):
Zdravo svima, zovem se Luka, nov sam na forumu, dolazim iz Leskovca, imam petnaest godina, varalicarim skoro godinu dana... Imam zelju da musicarim od kad sam poceo da pecam, pa sam za svoj rodjendan dobio od oca musicarsku opremu. Trudim se da naucim ovu tehniku ribolova ali mi loshe ide. Imam problema sa zabacivanjem musice. Kanap mi se uvek uvrti kada pokusam da zabacim musicu u vodu, takodje i vodjenje musice. I kad bi neko mogao da me upozna sa onovnim vrstama musica.

Pozdrav

Luka, svaki pocetak je tezak. Ja sam dugo pocinjao dok napokon nisam poceo i da hvatam ribe. Nemam neki dobar savet za tebe sem da budes uporan. Dosta toga je pisano na forumu ali najvaznije je da nadjes nekog iskusnijeg da ti pokaze neke osnovne finese.
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Looka je napisao(la):
Zdravo svima, zovem se Luka, nov sam na forumu, dolazim iz Leskovca, imam petnaest godina, varalicarim skoro godinu dana... Imam zelju da musicarim od kad sam poceo da pecam, pa sam za svoj rodjendan dobio od oca musicarsku opremu. Trudim se da naucim ovu tehniku ribolova ali mi loshe ide. Imam problema sa zabacivanjem musice. Kanap mi se uvek uvrti kada pokusam da zabacim musicu u vodu, takodje i vodjenje musice. I kad bi neko mogao da me upozna sa onovnim vrstama musica.

Pozdrav

Dobro prouči ovaj forum i sajt.
 

Looka

Newbie
Učlanjen(a)
25.05.2008.
Poruke
5
Broj reagovanja
0
problem je sto nikog neznam ko bi mogao da mi pomogne.. Ali se trudim
 

tomasini

Senior member
Učlanjen(a)
22.01.2008.
Poruke
238
Broj reagovanja
0
Lokacija
Osijek
Looka je napisao(la):
problem je sto nikog neznam ko bi mogao da mi pomogne.. Ali se trudim

u tom slučaju probaj doći do nekih filmova o tehnikama mušičarenja, poput "Mel Krieger - The essence of fly casting". Meni je taj video bio od pomoći. Ako ne znaš gdje ga nabaviti, kontaktiraj me na pm
 

compshop

Hero member
Učlanjen(a)
09.07.2007.
Poruke
1.245
Broj reagovanja
2
Lokacija
Arandjelovac
http://www.youtube.com/watch?v=ZS-CI1dC79k

Video kratak, ali jebitacan. Kao deda Djole Topalovic
 

simpson_H

Hero member
Učlanjen(a)
13.05.2007.
Poruke
5.900
Broj reagovanja
6
Lokacija
Beograd
compshop je napisao(la):
http://www.youtube.com/watch?v=ZS-CI1dC79k

Video kratak, ali jebitacan. Kao deda Djole Topalovic

Ti mora da se salis? Pa Michael Mauri rupa u odnosu na malog Dombaja :D
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.120
Broj reagovanja
1.185
Lokacija
Čačak
covek je lud, ja ono da probam ja bi oko izvadio :)
 
Vrh Dno