TEHNIKE ZABACAJA

gringo

Hero member
Učlanjen(a)
26.05.2007.
Poruke
1.256
Broj reagovanja
0
Lokacija
Nis
Gospodin zna ocigledno, ali ovo sto se vidi na snimku stvarno nije nista posebno. Mada lepo izgleda moram da priznam. Oholi ne bi izvadio oko, ne bi ni uvo zakacio :) uz malo vezbe.
Preporucujem da nikako ne propustite sledeci skup EFFA koji bude u blizini. Tu ce vam biti najbolji.
 

alp

Full member
Učlanjen(a)
02.02.2008.
Poruke
572
Broj reagovanja
2
simpson H je napisao(la):
compshop je napisao(la):
http://www.youtube.com/watch?v=ZS-CI1dC79k

Video kratak, ali jebitacan. Kao deda Djole Topalovic

Ti mora da se salis? Pa Michael Mauri rupa u odnosu na malog Dombaja :D

SH., ne bih zelio govoriti tko bolje, a tko losije baca. Niti je to osobito bitno. No, preporucio bih ti da ljude prvo pogledas uzivo i zatim donosis sudove na temelju onog sto si vidio.
 

simpson_H

Hero member
Učlanjen(a)
13.05.2007.
Poruke
5.900
Broj reagovanja
6
Lokacija
Beograd
alp je napisao(la):
simpson H je napisao(la):
compshop je napisao(la):
http://www.youtube.com/watch?v=ZS-CI1dC79k

Video kratak, ali jebitacan. Kao deda Djole Topalovic

Ti mora da se salis? Pa Michael Mauri rupa u odnosu na malog Dombaja :D

SH., ne bih zelio govoriti tko bolje, a tko losije baca. Niti je to osobito bitno. No, preporucio bih ti da ljude prvo pogledas uzivo i zatim donosis sudove na temelju onog sto si vidio.

Pricam na osnovu snimaka i jednog i drugog! Maurijev DVD sam odgledao ceo i nista spektakularno nisam video dok je kod malog Dombajevog :D, sve spektakularno, od izbora muzike, kadrova, zabacaja pa i fotografija na sajtu. Na zalost nismo svi u mogucnosti da ih gledamo uzivo, prvom prilikom kada ih vidim znacu dal' i koliko gresim. Dotle ostaje samo da verujem ili tebi na rec ili svojim ocima za ono sto gledah. I koliko da ti napomenem da ne donosim nikakve sudove o bilo kome vec sam u postu smajlijem naglasio da je zezanje u pitanju. Mnogo si brate Alp krut po nekim pitanjima, zaista ne kapiram razlog? Licno mi je Dombaj drag i simpatican klinac i svakako vrlo perspektivan.
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Zabacivanje muve vrlo brzo postaje najjednostavniji deo mušičarenja onome ko redovno posećuje reku. Ovakvi snimci su impresivni, ali beskorisni.
 

zvezdan

Hero member
Učlanjen(a)
12.02.2008.
Poruke
3.918
Broj reagovanja
17
Mixmaster je napisao(la):
Zabacivanje muve vrlo brzo postaje najjednostavniji deo mušičarenja onome ko redovno posećuje reku. Ovakvi snimci su impresivni, ali beskorisni.
Potvrdjujem.
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.120
Broj reagovanja
1.185
Lokacija
Čačak
ali i beskorisne stvari mogu biti lepe
 

alp

Full member
Učlanjen(a)
02.02.2008.
Poruke
572
Broj reagovanja
2
simpson H je napisao(la):
alp je napisao(la):
simpson H je napisao(la):
compshop je napisao(la):
http://www.youtube.com/watch?v=ZS-CI1dC79k

Video kratak, ali jebitacan. Kao deda Djole Topalovic

Ti mora da se salis? Pa Michael Mauri rupa u odnosu na malog Dombaja :D

SH., ne bih zelio govoriti tko bolje, a tko losije baca. Niti je to osobito bitno. No, preporucio bih ti da ljude prvo pogledas uzivo i zatim donosis sudove na temelju onog sto si vidio.

Pricam na osnovu snimaka i jednog i drugog! Maurijev DVD sam odgledao ceo i nista spektakularno nisam video dok je kod malog Dombajevog :D, sve spektakularno, od izbora muzike, kadrova, zabacaja pa i fotografija na sajtu. Na zalost nismo svi u mogucnosti da ih gledamo uzivo, prvom prilikom kada ih vidim znacu dal' i koliko gresim. Dotle ostaje samo da verujem ili tebi na rec ili svojim ocima za ono sto gledah. I koliko da ti napomenem da ne donosim nikakve sudove o bilo kome vec sam u postu smajlijem naglasio da je zezanje u pitanju. Mnogo si brate Alp krut po nekim pitanjima, zaista ne kapiram razlog? Licno mi je Dombaj drag i simpatican klinac i svakako vrlo perspektivan.

Dombaj je mozda rastom perspektivan igrac kosarke. A u musicarenju nije 'perspektivan' nego odlican. Odlicno baca, pravi muhe, lovi ribe, pise, fotografira... Simpatican jest, ali nikako nije 'mali', kako si ga etiketirao. Mauri pak, mozda nije osobito drustvena i druzeljubiva osoba, ali sto se tice bacanja je ultra top klasa.
 

compshop

Hero member
Učlanjen(a)
09.07.2007.
Poruke
1.245
Broj reagovanja
2
Lokacija
Arandjelovac
100ka je napisao(la):
alp je napisao(la):
Milanče je napisao(la):
oholi je napisao(la):
ali i beskorisne stvari mogu biti lepe
:tbumb:  :D :D :D

...a i iskljucivo 'korisne' stvari, ako se rade precesto, mogu postati dosadne.
Ipak neke stvari ne dosade ma koliko to često radili ;) :whistle:

Cak sta vise, dodje ti da  :rambo: ili :hammerhead: pa zatim pomislis da platis  :suck: pa sledi  :phone:  pa zatim  :respect: pa se pravis  :hmmmm:  i pristajesh na :samotuci: a zapravo  :naughty: . I kada joj skines  :gace: a ispricao si joj sve oc cega ti dodje da  :toalet: i dobio si  :suck: za dz, opet se pitas sta ti je sve to zapravo trebalo i pokazes joj  :pozzz:  Njen cale te obozava  :bat: i nada se da ce te uskoro sresti da ti izrazi svoju paznju :sm: 
Ali neke stvari nikada ne dosade
 

100ka

Hero member
Učlanjen(a)
27.06.2007.
Poruke
2.136
Broj reagovanja
23
Lokacija
Bg, Srbija
Podsetite me da ovom čoveku dam + svaka tri dana narednih 10 godina :tbumb:
 

lucky

Founding father
Urednik
Učlanjen(a)
14.11.2005.
Poruke
2.068
Broj reagovanja
2
Lokacija
Niš, Srbija
Ja ODGOVORNO tvrdima da je ovo jedan od NAJBOLJIH postova u istoriji ovog sajta. Jos mnogo vremena ce proci dok se ne nadmasi kvalitete istog. Nepostoji broj pluseva koji mogu da iskazu moje duboko postovanje!
 

lucky

Founding father
Urednik
Učlanjen(a)
14.11.2005.
Poruke
2.068
Broj reagovanja
2
Lokacija
Niš, Srbija
Da ne bi camio u ovoj temi, moracu da smislim neki nacin na koji ce da ova mudrost biti svima dostupna. Ako zaboravim, ko sto sam zaboravio da ti odgovorim na PM, bitna je namera!  :doh:
 
Vrh Dno