Tirolac i vaser kugla na Drini!?!?

simpson_H

Hero member
Učlanjen(a)
13.05.2007.
Poruke
5.900
Broj reagovanja
6
Lokacija
Beograd
Goci je napisao(la):
simpson H je napisao(la):
Samo da mi jos kazes gde je to lov na tirolac dozvoljen pa onda da ga nazovemo tehnikom ribolova. I kakva je to tehnika kada moja pokojna baba tako moze da uhvati ribu. Pola od onih koji tamo "pecaju" na tirolac su cisti degenerici koji nista drugo ne umeju.
1. recimo na Nišavi
2. moja baba je živa i rado ću povesti na mušičarenje da hvata pastrmke na nimfe. Ništa lakše. Poneću joj i stoličku da sedne kraj vira. Iskreno, mislim da se ne bi snašla sa tirolcem na Drini...
3. znam par mušičara degenerika i baš ni jednog tirolaša. Mada nije iskučeno da je to zbog toga što ne znam ni jednog tirolaša...  :D

Mozes da je povedes na Drinu i potpisujem da ce uhvatiti 3x vise od tebe. Nisi svestan o cemu pricas, voleo bih da si video kako izgleda ta vrsta "pecanja". I nemoj na taj nacin da banalizujes stvari. "Dozvoljeno je na Nisavi" nije odgovor i tirolcem se ne lovi pastrmka, toliko valjda znas.
 

MM

Hero member
Učlanjen(a)
14.02.2009.
Poruke
1.338
Broj reagovanja
635
Ima mnogo istine u Simpsonovim recima ali...
Tirolasi nanose stetu jer ne postuju propise, a cuvari nisu tu da ih sprece.
Ja kad odem da pecam, odem da se opustim i uzivam. Ne pada mi napamet da se "borim" protiv tirolasa, da ih bijem,drukam...
To nije moj, vec posao cuvara koji su za to placeni.
Cuvari bi hteli da mi, sportski ribolovci radimo njihov posao i borimo se protiv krivolova.
Ali, koji ce nam onda oni qrac?
 

shomi

Senior member
Učlanjen(a)
29.08.2006.
Poruke
205
Broj reagovanja
0
Tirolsko drvce je dozvoljeno u Tirolu, i potez B.Basta- Perucac, mozda ima jos na nekim mestima...
 

milosh

Junior member
Učlanjen(a)
08.12.2008.
Poruke
46
Broj reagovanja
0
Lokacija
Ljubovija
Prvo ribocuvari nerade svoj posao, a onda se ostali ne pridrzavaju sto im je kolko god da uhvate nije im dosta. ja sam u rafting klubu i ako nisam na pecanju onda spustam camcem turiste. ali dok to radim vidim sve sto se desava na nasoj Drini. A to je strasno. Mnogi od tih ljudi me znaju pa namerno pokazuju svoj ulov na tirolac, zbog cega nije mi jasno, a i kada nesto prijavis ribolovackim udruzenjima nedesava se nista.
 

simpson_H

Hero member
Učlanjen(a)
13.05.2007.
Poruke
5.900
Broj reagovanja
6
Lokacija
Beograd
MM je napisao(la):
Ima mnogo istine u Simpsonovim recima ali...
Tirolasi nanose stetu jer ne postuju propise, a cuvari nisu tu da ih sprece.
Ja kad odem da pecam, odem da se opustim i uzivam. Ne pada mi napamet da se "borim" protiv tirolasa, da ih bijem,drukam...
To nije moj, vec posao cuvara koji su za to placeni.
Cuvari bi hteli da mi, sportski ribolovci radimo njihov posao i borimo se protiv krivolova.
Ali, koji ce nam onda oni qrac?

Slazem se da svako treba da radi svoj posao ali po zakonu neprijavljivanje krivicnog dela je krivicno delo :hammer:
Taman posla da pominjem da nekoga treba tuci.
 

MM

Hero member
Učlanjen(a)
14.02.2009.
Poruke
1.338
Broj reagovanja
635
Slazem se da svako treba da radi svoj posao ali po zakonu neprijavljivanje krivicnog dela je krivicno delo :hammer:

[/quote]

Simpsone, da li to znaci da sam i ja krivolovac?  :hammer:
 

simpson_H

Hero member
Učlanjen(a)
13.05.2007.
Poruke
5.900
Broj reagovanja
6
Lokacija
Beograd
MM je napisao(la):
Simpsone, da li to znaci da sam i ja krivolovac?   :hammer:

Ti odgovaras za delo neprijavljivanja krivicnog dela. Tako kaze zakon! A inace nemam pojma kako se osecas, jesi li?
 

Goci

Hero member
Učlanjen(a)
03.04.2007.
Poruke
2.772
Broj reagovanja
0
Lokacija
Niš
Samo za tebe ću otvoriti temu

Reply vs Quote!

:doh:

Čim završimo sa Mušičarenje vs Tirolanje and Vaserkuglanje  :D
 

MM

Hero member
Učlanjen(a)
14.02.2009.
Poruke
1.338
Broj reagovanja
635
simpson H je napisao(la):
MM je napisao(la):
Simpsone, da li to znaci da sam i ja krivolovac?   :hammer:

Ti odgovaras za delo neprijavljivanja krivicnog dela. Tako kaze zakon! A inace nemam pojma kako se osecas, jesi li?

Prijavi me policiji. :p
Naravno da se ne osecam kao krivolovac, jer to nisam.
Ali mi ne pada napamet da ih prijavljujem nesposobnim cuvarima.
Nije moj posao da " ispravljam krive Drine".  :hammer:
 

milosh

Junior member
Učlanjen(a)
08.12.2008.
Poruke
46
Broj reagovanja
0
Lokacija
Ljubovija
tirolanje i vaser kuglanje se nece skoro zavrsiti. Jer je tema odlicna za razgovor... bar po meni
 

shomi

Senior member
Učlanjen(a)
29.08.2006.
Poruke
205
Broj reagovanja
0
Tema je neicrpna, to vam je kao kako se od tvrdog dobija rak, imate li konkretnih predloga, misljenja su razlicita ali bi cilj trebao da bude isti...
 

simpson_H

Hero member
Učlanjen(a)
13.05.2007.
Poruke
5.900
Broj reagovanja
6
Lokacija
Beograd
shomi je napisao(la):
Tema je neicrpna, to vam je kao kako se od tvrdog dobija rak, imate li konkretnih predloga, misljenja su razlicita ali bi cilj trebao da bude isti...

Gociju je cilj da sve ribolovce stavi pod isti suncobran :hammer: i da svi pecaju na istoj reci i u istim revirima. Ja nemam nista protiv da neko peca na plovak ali da ga ne gledam :D Znaci nisu nam isti ciljevi. Ja sam za to da se protera tirolac a Goci je za to da se podrzi uz postovanje kolicine odnete ribe.
 
Vrh Dno